Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd powiatu puławskiego z absolutorium, sprawozdanie przyjęte

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2019 r. o 20:28 Powrót do artykułu
1 miliard 428 milionów wydatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani radna Teresa Gutowska to chyba wszystkie rozumy pozjadała. Niektórzy radni też są pierwszy raz i mogli poprzeć zarząd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet *** porządnie otkomarzyć nie potrafią dziady pieeprzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wstrzymałam się dlatego, że nie pracowałam nad poprzednim budżetem, bo radną zostałam pod koniec roku. Nie czułam się więc kompetentna do oceny jego wykonania" tłumaczy Gutowska.  No super po prostu!! Przez 8 miesięcy nie nauczyła się czytać budżetu i wyrobić sobie opinię czy prawidłowo został wykonany? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, upał cie dopadł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma takie prawo aby wstrzymać się od głosu i nic tobie do tego. To się nazywa prawo do posiadania własnego zdania i wolność wyboru młotku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo do wstrzymania się od głosu Pani radna bezdyskusyjnie ma i jest to element wolności wyboru oczywiście. Tylko, że to nie jest  skorzystanie z prawa do "posiadania własnego zdania" bowiem wstrzymanie się od głosu jest demonstracją braku własnego zdania. A mnie coś do tego bom wyborca i obywatel. Nie zapominaj, że "młotki" też głosują ( niektórzy uważają, że nawet to większość). Myślę, że Pani radna nie jest zadowolona z Twojej obrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to powinno być w głosowaniu tylko "za" lub "przeciw". Skoro dana osoba została wybrana to powinna mieć jakieś zdanie, a  nie wstrzymywać się. Skoro nie ma zdania to po co tam siedzi ? I tak powinno być wszędzie gdzie ludzie wybierają "swoich" przedstawicieli. Ale nasze prawo jest tak skonstruowane, iż dopuszcza "wstrzymuje" się. Wstrzymać to się można ale od ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować powiaty
 Zostawić powiaty, zlikwidować województwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że jak rządzi PiS w powiecie, to należy zlikwidować "nie" i zostawić tylko "tak". A w ogóle to wyrzucić radnych, którzy nie głosują jak PiS chce, albo się wstrzymują. I będzie po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...