Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zasiłek celowy

Utworzony przez matoł, 4 stycznia 2010 r. o 13:14
trudna sytuacja finansowa zmusiła mnie do poproszenia o zasiłewk celowy na zakup węgla na zimę, mam dwoje dzieci małe dochody i jest mi bardzo ciężko. We wstępnej rozmowie usłyszałem, że nie musowo palić węglem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co to za kierownik? Drewno też trzeba skądś mieć? Co za mądry wywód uprzejmej pani kierownik! Zima jest sroga i ciężko jest ogrzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś też ma problem z uzyskanie pomocy to niech pisze, może to pomoże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadek, gdzie nie badając kryterium dochodowego przyznają pomoc a dziecko tej petentki ma własną firmę budowlaną, czyli ma jak pomóc rodzicom, a Ty człowieku jak nie masz na chleb dzieciom to Ci powiedzą" jak narobiłeś dzieci to sobie radź".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma kłopot z otrzymaniem zasiłku lub uzyskaniem innej pomocy zwłaszcza w Markuszowie to piszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...