Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kazimierz Dolny w którym właściciele parkingów, restauracji, galerii, lodziarni itp. po prostu s...ją paczkami stuzłotówek; gmina twierdzi że nie ma pieniędzy. Dziesiątki tysięcy turystów przelewa się przez miasteczko co weekend a kasie bida. A może ci turyści parkują za darmo, przyjeżdżają z własnymi kanapkami, a jak im chce się siku to leją do Wisły. Jak to jest że wokół tego miasteczka jest taka dziadownia ? Puławy już dawno zrobiły ścieżkę rowerową do Bochotnicy a dalej trzeba jechać w krzakach albo po rozwalającej się drodze bez pobocza i chodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się puścić radnych i burmistrza razem ze swoimi urzędniczkami, które tak zaciekle bronią by nie wydawac kasy poza Kazimierz w górę po ulewie. Żywi to oni by nie wrócili. Gdy szłam, wywróciłam się przez muł sięgający mi do połowy łydek (autentycznie) i do domu wróciłam ubrudzona i potłuczona. A koparkę, którą wyślą raz na ruski rok, by wyrównała skarpy mogą sobie wsadzić nie powiem gdzie. Tarasuje drogę, jeszcze bardziej rozmemłuje to gieto, a pracownicy są tacy że bez kija nie podchodź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...