Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbliża się fala podwyżek opłat za odbiór śmieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2018 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Na szczęście w Puławach już niedługo spadną opłaty komunalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeeee ten tego to ... to nie miało być innowacyjnych obniżek poprzez niepodwyższanie opłat i danin przypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregacja??? Proszę zwrócić uwagę, że pod altany śmietnikowe podjeżdża jeden samochód po wszystkie śmieci. Jedyne czego dotyczy odbiór selektywny, to plastiki i bio śmieci. A propos śmieci bio: samochody odbierające te odpady przeciekają i zanieczyszczają miasto. Pamiętacie, jak latem można było po śladach (nieszczelny pojemnik) sprawdzić, którędy jechała śmieciarka? Dotychczasowy tabor samochodowy ZUK'u Puławy nie był (w mijającym roku) dostosowany do realiów. Ciekawe jak wygrali przetarg (o ile nie dokupili aut)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijta też OPECA podwyższyć bo styczeń z lutym majo być zimne - śmiało DW juz to odpowiednio ludowi zakomunikuje bo prund i opłaty emisyjne ido w górę. Trzymajta się ciepło tawariszczi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście w Puławach już niedługo spadną opłaty komunalne.
Dwa złote podwyżki to co to za podwyżka prawda Radziu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdej strony podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdej strony podwyżki.
a nieprawda bo są i obniżki - pan prezydent zarabiał będzie mniej niż poprzednik - dokładnie o 142 zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem spokojny.Pan Maj w swojej kampanii wyborczej obiecywał obniżki za usługi komunalne i tak będzie.Tak samo jak obiecywał że nie wejdzie w koalicją z PiS. I co? Dobra "zmiana" równa się Dobre Podwyżki Ale udał się wam ten przekręt z samodzielnością pana M !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz wreszcie polski rząd jest szantażowany przez rzne lewackie organizacje związkowe na rozne sposoby i musi szukac pieniędzy co to by państwo się nie zalamalo bo chamstwo tylko chce podwyżek! Teraz już każdy wyciąga lapy za pieniadzem i taki rezultat. Jak Tusk podwyzszal cene benzyny do 6 złotych to wam chamy nie przeszkadzalo? Unia tez zaczyna kombinować jak by to nam zabrać za cos co to nie ma u nas miejsca bo demokracja ma się dobre ale i caly czas mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz wreszcie polski rząd jest szantażowany przez rzne lewackie organizacje związkowe na rozne sposoby i musi szukac pieniędzy co to by państwo się nie zalamalo bo chamstwo tylko chce podwyżek! Teraz już każdy wyciąga lapy za pieniadzem i taki rezultat. Jak Tusk podwyzszal cene benzyny do 6 złotych to wam chamy nie przeszkadzalo? Unia tez zaczyna kombinować jak by to nam zabrać za cos co to nie ma u nas miejsca bo demokracja ma się dobre ale i caly czas mało!
Aaaa bo to na Unię ta podwyżka a Reaktor nic o tym nie wspomniał no jak tak to może być i o 6zł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem spokojny.Pan Maj w swojej kampanii wyborczej obiecywał obniżki za usługi komunalne i tak będzie.Tak samo jak obiecywał że nie wejdzie w koalicją z PiS. I co?  Dobra "zmiana" równa się Dobre Podwyżki Ale udał się wam ten przekręt z samodzielnością pana M !
 Gdzie dokładnie i kiedy? Nie tylko Maj ale żaden z kandydatów w Puławach tego nie . obiecywał.  Szczujesz i rozpowszechniasz kłamstwa karalne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież podwyżek energii nie będzie a w owym materiale są już wliczone w koszty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdej strony podwyżki.
a nieprawda bo są i obniżki - pan prezydent zarabiał będzie mniej niż poprzednik - dokładnie o 142 zł brutto
 Dodałeś do tego 1000 zł GROBLOWEGO dodatku stazowego? To wychodzi 1142 zl wiecej wypłacane co miesiąc  Groboli z naszej kieszeni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdej strony podwyżki.
a nieprawda bo są i obniżki - pan prezydent zarabiał będzie mniej niż poprzednik - dokładnie o 142 zł brutto
Dodałeś do tego 1000 zł GROBLOWEGO dodatku stazowego? To wychodzi 1142 zl wiecej wypłacane co miesiąc  Groboli z naszej kieszeni.
 Tylko tyle? Więc dlaczego w 2017 r. J. Grobel zarobił ponad 206 tyś co daje ponad 17 tyś miesięcznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdej strony podwyżki.
a nieprawda bo są i obniżki - pan prezydent zarabiał będzie mniej niż poprzednik - dokładnie o 142 zł brutto
Dodałeś do tego 1000 zł GROBLOWEGO dodatku stazowego? To wychodzi 1142 zl wiecej wypłacane co miesiąc  Groboli z naszej kieszeni.
Tylko tyle? Więc dlaczego w 2017 r. J. Grobel zarobił ponad 206 tyś co daje ponad 17 tyś miesięcznie?
Łoooł to aż tyle oszczędzamy dzięki nowemu panu prezydentu, a jeszcze połączenie dwóch wydziałów w jeden doliczyć wypada - no skoro tak to naprawdę nie ma się co krygować - podwyżkę od razu o 12 zł dawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem spokojny.Pan Maj w swojej kampanii wyborczej obiecywał obniżki za usługi komunalne i tak będzie.Tak samo jak obiecywał że nie wejdzie w koalicją z PiS. I co?  Dobra "zmiana" równa się Dobre Podwyżki Ale udał się wam ten przekręt z samodzielnością pana M !
Gdzie dokładnie i kiedy? Nie tylko Maj ale żaden z kandydatów w Puławach tego nie . obiecywał.  Szczujesz i rozpowszechniasz kłamstwa karalne.
Dokładnie jak nikt nic nie obiecywał wszyscy to wyraźnie slyszeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem spokojny.Pan Maj w swojej kampanii wyborczej obiecywał obniżki za usługi komunalne i tak będzie.Tak samo jak obiecywał że nie wejdzie w koalicją z PiS. I co?  Dobra "zmiana" równa się Dobre Podwyżki Ale udał się wam ten przekręt z samodzielnością pana M !
Ale  jak to tak? To teraz każda podwyżka będzie szła na rachunek pana prezydenta, mimo że on tych podwyzek również nie obiecywał? I nikt się nie wykrzyczy, że prezydent nie ma z tym nic wspólnego, że to Grobla i Pisu wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem spokojny.Pan Maj w swojej kampanii wyborczej obiecywał obniżki za usługi komunalne i tak będzie.Tak samo jak obiecywał że nie wejdzie w koalicją z PiS. I co?  Dobra "zmiana" równa się Dobre Podwyżki Ale udał się wam ten przekręt z samodzielnością pana M !
Gdzie dokładnie i kiedy? Nie tylko Maj ale żaden z kandydatów w Puławach tego nie . obiecywał.  Szczujesz i rozpowszechniasz kłamstwa karalne.
Dokładnie jak nikt nic nie obiecywał wszyscy to wyraźnie slyszeli
 Gdzie kto i kiedy słyszał? Ja nie slyszałem a obejrzalem wszystkie wystąpienia przedwyborcze a są one w necie. Czy może szczucie kłamstwami lepiej obnażać w sądzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś geniusz ciągle broni "prezydenta", używając argumentu że w necie nic takiego nie ma.  Niedługo okaże się że on podczas wyborów NIC nie obiecywał. A miało być uczciwie, po nowemu, nieprawidłowości miały być zlikwidowane, konkursy na stanowiska, cyganie...  a jest: stary-nowy viceprezydent, układ z pisem, ludzie bez konkursów dalej na stanowiskach, itd......  Aż się ludzie zdenerwują i go ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANALFABETYZM to nie tylko brak umiejętności czytania, ale również (a może przede wszystkim) czytania ze zrozumieniem. Powyższy artykuł dotyczy gmin Puławy, Janowiec i Kazimierz Dln., ale komentatorzy psy wieszają na Prezydencie Maju jakby to dotyczyło jego osoby. Prawie pod każdym artykułem, niezależnie czego dotyczy, komentarze wcześniej czy później i tak dojdą do p. Maja czy p.Grobla - ludzie walnijcie się w głowy, a potem piszcie, ale najpierw przeczytajcie uważnie artykuł. Najlepiej trzy razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...