Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2018 r. o 11:26 Powrót do artykułu
miliony na jakies zabawy dla bogaczy i kapitalistow się znajda, ale dla ludzi co nie maja zadnych prac nawet interwencyjnych to już nie ma. Czlowiek za glowe się lapie czytając takie banialuki a już myslalem ze czasy Tuska za nami i tylko będzie lepiej. Na naszej ziemi chyba nadal zlo zwycieza i dobroc nie daje rady w tej wojnie. Czy Warszawa nie widzi nie sprawiedliwosci i całego zla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniała wiadomość dla całego regionu, gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekna sprawa , już kibicuję inicjatywie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka dotacja? dla czysto komercyjnego przedsięwzięcia żeby jakaś firma na tym zarabiała kokosy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z przed 6 minut. tam właśnie powstaną nowe miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miliony na jakies zabawy dla bogaczy i kapitalistow się znajda, ale dla ludzi co nie maja zadnych prac nawet interwencyjnych to już nie ma. Czlowiek za glowe się lapie czytając takie banialuki a już myslalem ze czasy Tuska za nami i tylko będzie lepiej. Na naszej ziemi chyba nadal zlo zwycieza i dobroc nie daje rady w tej wojnie. Czy Warszawa nie widzi nie sprawiedliwosci i całego zla? co ty wygadujesz? Przedsiębiorcy też mogą dostawać dotacje na rozwijanie swojej działalności. Może dzięki temu zamiast pracy interwencyjnej dostaniesz normalną pracę, oczywiście jak się postarasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL i chłopaki ze WSI - Celejów ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otrzymią medal dla debili!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast zrobić przy okazji Park wodny... to jakieś baseny dla dziadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że to bedzie full wypas, bo w janowie zoomm natury nic tak naprawdę nie oferuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech budują ja marzę by u nas w regionie Lublin, okolice powstał park rozrywki z prawdziwego zdarzenia taki jak Energylandia w Zatorze. Sukces takiego przedsięwzięcia gwarantowany a jeden jedyny taki park jak jest w Zatorze na nasz kraj to zdecydowanie za mało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co to wszystko? Teraz jest dobrze, cisza spokój. Taki wielki obiekt zepsuje krajobraz i kameralny klimat. Korzystanie z zasobów wód geotermalnych oprócz wszędzie wychwalanych korzyści ma też wady o których inwestorzy się nawet nie zająknął. Podczas wydobywania wody na powierzchnię uwalniane są szkodliwe gazy, które mogą zatruwać atmosferę, może również dojść do zanieczyszczenia wód powierzchniowych i głębinowych niekorzystnymi minerałami. Ciekawe czy ktoś to sprawdził co tam w gratisie oprócz wody jeszcze dostaniemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie będzie konkurencja dla pobliskiego Kazimierza Dolnego który ma słabą bazę hotelową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mówiąc poważnie 140 milionów da zatrudnienie tylko 100 osobom?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało, za gigantyczne pieniądze, to powinien być aquapark dla dzieci i młodzieży, to byłby magnes, tego w powiecie puławskim brakuje, bo swego rodzaju SPA są już w Kazimierzu, Puławach, Nałęczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilika PO/ZSL wywala pieniądze w błoto, po co na pustkowiu parking podziemnym, mało miejsca i terenu tam, ten pomysł to palenie pieniędzmi w piecu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azali uważajcie aby biznesu nie przejął ojdyr z Torunia. Słusznym jest bowiem, że wszelkie zasoby geotermalne należą do niego, gdyż tylko on potrafi opanować złe moce płynące z gorącą wodą, która wszak pochodzi z piekła gdzie diabli grzeją ją w kotłach dla grzeszników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie ojciec dyrektor wku#wi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sie klakiery pisowskie i inne cebule uaktywniły - Już im sie nie podoba, że w polu, że trujące gazy, że za mało atrakcji dla dzieci,że biedna przyroda z pływakiem żółtobrzeżkiemna czele, że za duże koszta i najważniejsze, ŻE TO NIE ICH INWESTYCJA. Ja wiem, że byście podnożki żoliborskie woleli, żeby teren przejął szaman z Torunia ale wasze niedoczekanie. Nie wiem czyja to zasługa, wójta, starosty, PSL czy koła gospodyń wiejskich - nie obchodzi mnie to. Brawo za wychodzenie swojego, zwłaszcza w tych siermiężnych, trudnych czasach w których obecnie żyjemy. Brawo i oby ta inwestycja faktycznie stała się kołem zamachowym dla inwestycji w regionie a na pieniaczy pełne olanie,oni sami z siebie robią pośmiewisko na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 pokojów a koszt inwestycji 144 mln złotych...czy kogoś pogieło? Nie...chodzi o to, że dotacja z UE ma pewnie praktycznie pokryć koszt budowy...zawsze się zawyża przecież nikt nie będzie własnych pieniędzy wydawał...poza tym jak się samemu buduje to kasa wraca do kieszeni....moim zdaniem to jakiś kabaret. Woda z ponad kilometra? Jaka temperatura? Czuję, że dużo osób może się przy tym wyżywić...a ceny dostępu do SPA będą wysokie bo przecież to nie dla plebsu się buduje...sorry ale ten projekt . mnie jest dziwny...ciekawe ile inwestor wydaje ze swoich...bo za czyjeś to się dobrze buduje...a tak naprawdę za nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...