Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy coś zrobić z kierowcami TIR-ów w Polsce. Zachowują się jak święte krowy !!! Dzięki CB radiom czują się bezkarni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się, że tu, jak w większości podrzędnych mediów, informacje podawane są szybko, byle jak, i bez sprawdzenia stanu faktycznego. A może by tak Panie Redaktorze, bez gwałtu, na spokojnie i po sprawdzeniu u kilku źródeł? Nie zaszkodziłoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabina TIRa wyglądała nieciekawie...dobrze że wszystko w miarę (chyba) ok się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest inny autobus niż pasażerski?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Mój komentarz usunęli...Ale chociaż poprawili błąd ortograficzny który im wytknąłem... :lol::lol::lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK ALE KOTA UURATOWAĆ TEZ WAŻNA SPRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MA KTOŚ FOTKI JAKIEŚ Z TEGO WYPADKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że są autobusy inne niż pasażerskie! Autobus to... autobus i niepotrzebny jest dodatek "pasażerski". Owszem, są różne autobusy z np. mammografem ale nie zmienia to faktu, że to tylko autobus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to aby napewno było w miejscowości Wygoda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze ,ze nikomu nic sie nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czytelniczki - moze nam wyjasnisz , wyprowadzisz z bledu co jest niezgodne z prawda w tym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...