Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miasto kręci w SP 11 nie ma warunków, to jeden wielki moloch w ktorym nikt nie panuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak mamy za dużo wykształciuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci, na złość pisowi odmrożą uszy dzieciom. Przypomnę kretynom, że przed reformą pełowską, dzieci w zerówkach były W ZERÓWKACH zwanych przedszkolami!!! po prostu w innych budynkach niż szkoła!!! To oczywiste. Jakim trzeba być nieczułym s...synem, żeby takie rzeczy robić? Jakim? Ja pamiętam moje chodzenie do zerówki i cieszę się, że był to budynek inny niż szkoła. Inna atmosfera etc. Strach mieć dzieci w takim pop.... kraju. Wszystko drogie, 23% vat na artykuły dziecięce i jeszcze gnoją dodatkowo... debile, Bóg was rozliczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rodzice podziękują państwu Elbanowskim i rządowi, bo to przez nich samorządy muszą sprzątać. Ustawa wprowadzona. Jej celem miało być cofnięcie 6 latków ze szkół, bo to źle wpływało na psychikę dzieci, że szkoła to za wcześnie dla 6 latka. I co ustawa zmieniła? Wielkie NIC! Przepraszam wprowadza bałagan w systemie szkolnym. Dzieci zostają i tak w szkole i powraca nauka czytania w zerówce. No to nic się nie zmienia. Dzieci jak były, tak i będą w szkole. Będą też się uczyć jak uczyły. Z tą tylko różnicą, że będzie to się nazywać zerówka a nie I klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rownież stoję przed tym dylematem,ale wychodzi na to że mamy wybór między szkołą a szkołą, więc po co nam zerówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce posłać dziecko do zerówki do przedszkola -proszę bardzo.Gdybym nie pracowała albo miała babcię czy dziadka dziecka do pomocy pewnie bym posłała.Ale pracuje i nie dam rady tego pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również mam taki dylemat,ale jeśli w moim przypadku zerówka miała by być w szkole to jestem "za".Pierwsze dziecko właśnie miało taki też tryb i jestem zadowolona z tego.Dzieci po mału przez ten rok mają czas przyzwyczaić się do szkoły i hałasów.A jeśli zostaną w przedszkolu,to ja posyłam do pierwszej klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polikwidowali szkoły i przedszkola, budują autostrady, ale nowe placówki to już nie, bo po co?! Niedługo zacznieta dzieci na dachach szkół upychać..... oszołomy jesteśta a nie "zarządzający edukacją".... Najlepiej, majtać dzieciakami z lewa na prawo. Co wy myślicie, że dziecko tak się cieszy, że pół roku tu, pół tam?! Znaleźli sobie obiekty do pomiatania na któe spada nieudolność waszego zarządzania..... za komuny nie było takiego edukacyjnego BURDELU jak teraz żeśta narobili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...