Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodziej ukradł suczkę Amelkę spod sklepu

Utworzony przez olo, 16 listopada 2009 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Wkur.....ące jest to nazywanie dziewczynek i suczek "AMELKA". Niedługo pół Powiatu nowo narodzonych dziewczynek będzie albo JULKĄ albo AMELKĄ... Czy już naprawdę nie ma innych imion? Co za durna moda i durny naród. Suczka amelka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo!! A gówno Cię to powinno interesować jak i kto psa nazywa, żądzić to u siebie w domu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój pies nazywa się Kacper i co też Ci to przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo ma chyba w sąsiedztwie psa o takim samym imieniu jak on i jak ktoś woła psa to on myśli ze to jego wołają-ew. myśli ze to jemu ktoś każe aportować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy mstaffa też by ukradł..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..amstaffa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE. JAK SIĘ PSINĘ ZOSTAWIA NA ZIMNIE NA DWORZE , TO KTOŚ ULITOWAŁ SIĘ I ZABRAŁ PSINKĘ ŻEBY SIE OGRZAŁ. CI "MIŁOŚNICY" PSÓW TO PRZESADZAJĄ , JAK ZABIERAMY PSA NA SPACER TO DLACZEGO WIĄŻEMY GO W MIEJSCU PUBLICZNYM? NIECH PANI "AMELINA" SAMA SIĘ UWIĄŻE W TAKIE ZIMNO NA DWORZE.PSINA TRZĘSIE SIĘ Z ZIMNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja sobie robicie??????????? co to za temat?? szkoda psa, ale czy to jest news do dziennika wschodniego? porazka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Olo ma chyba w sąsiedztwie psa o takim samym imieniu jak on i jak ktoś woła psa to on myśli ze to jego wołają-ew. myśli ze to jemu ktoś każe aportować.
Aleś bania wydumała(ał)... boki zrywać. Uważaj, abyś ty nie zaczął aportować. Unosisz się, co świadczy, że twoja córka lub żona to amelka. A może masz pieska o tym samym imieniu? Należysz do większości deb***i jacy tworzą ten naród, który rychło schodzi na psy - dzięki takim oszołomom jak ty i tobie podobni z kilku postów nad tobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Olo!! A gówno Cię to powinno interesować jak i kto psa nazywa, żądzić to u siebie w domu!!
A no gówno mnie to obchodzi - ale drażni, co wyraziłem powyżej pani amelko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A mój pies nazywa się Kacper i co też Ci to przeszkadza?
Kacper nie. Tylko Amelka mnie wku***a....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem że Chińczycy nadziewają takie pieski ryżem z grzybkami w pięciu smakach heheheh:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł ten to naprawdę wiadomość godna czegoś co nazywa się wielkim słowem "portal"... Toż to nadaje się na kartkę i na drzewo!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja szuka suczki amelki? To w policji juz naprawdęnie ma co robić? Czyj to pies na Boga, że sprawa toczy się na PORTALU i w POLICJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~adi~ napisał:
słyszałem że Chińczycy nadziewają takie pieski ryżem z grzybkami w pięciu smakach heheheh:)
A w Puławach powstał ostatnio lokal z orientalnym jedzonkiem, tak więc znikanie piesków stanie się teraz pewnie znacznie częstszym zjawiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...