Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2018 r. o 10:18 Powrót do artykułu
Kto w zarządzie powiatu? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK jestes idolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cezary kończ waść wstydu oszczędź. Daj Pan spokój o co Panu chodzi nie lepiej zająć się czymś co jest ważne potrzebne naszemu miastu może jakiś pomysł co zrobić żeby się w puławach lepiej żyło a nie jakieś brudy wyciągać i smrodu narobić na pół województwa. Nie bardzo rozumiem Pana przesłanie co Pan chce osiągnąć tymi swoimi wpisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan widzi Panie Cezary mleko się już wylało mieszkańcy wybrali "swoich" przedstawicieli, widocznie im to nie przeszkadzało cytuję "PLAGIAT pracy magisterskiej, nielegalnie zbiórki pieniężne, kradzież mienia KPN Rejon Puławy, malwersacje w Mieskim Przedszkolu nr 10 w Puławach, komercyje FAŁSZOWANIE PODPISÓW dla różnych Komitetów Wyborczych, rozbicie małżeństwa uswieconego sakramentem świętym" mi też to nie odpowiada ale co zrobić trzeba żyż dalej i zająć się bieżącymi sprawami dla dobra Puław i Ojczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani M. Ja to właśnie robię dla dobra Puław i dobra Naszej Ukochanej Ojczyzny! CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani M. Ja to właśnie robię dla dobra Puław i dobra Naszej Ukochanej Ojczyzny! CK
 Dla dobra Puław to szpital w Abarakiwicach Tobie dobrze znany. Czemu uciekłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...