Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazł martwą sarnę i zabrał do domu. Teraz ma duże kłopoty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2019 r. o 10:14 Powrót do artykułu
W ogole nie zawracac sobie glowy.rozlozy sie z czasem sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdyby przypadkiem, o 4 rano z tragarzami, sarnę przewoziły  Najsztub, to pewnie medal za "ofiarność i odwagę"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenia nie wolno marnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ruchliwym wiadukcie na metalurgicznej przy stocku od tygodnia leży martwy zwierzak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie pije ten donosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu zglaszłem ze kolo mojego domu leży martwa sarna zgloszenie przyjęto pięknie ale nikt nie przyjechał smierdziało tak że z opaską na twarzy w rekawicach musiałem odciądnąć dalej bo nieszło wytrzymać ale jak ktoś weźmie by nakarmic dzieci to wielki przestępca takie prawo patranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była pisowska sarna. Tego nie wolno dotykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jeśli jadąc samochodem spotkam nieprzytomnego sędziego leżącego na drodze to mam ominąć bo za ratowanie więzienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sygnalista otrzymał nagrodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien dziennikarz za potrącenie starszymi na pasach bez uprawnień kierując pojazd nie poszedł siedzieć a tego chcą na rok posadzić....absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez reformy sadownictwa i uchwalanie przxez sejm ustaw dobrych nic do przodu nie ruszy,chory kraj chore przepisy. Ja zacząłby reformawać posłów abu dobre ustawy od nich wychodziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zobacze w rowie leżącego policjanta to co mam zrobić kiedy nie jestem pewien czy moze nachlał sie czegoś i podejdzie do mnie z agresją czy co mu odbije? A ten kto doniósł to pewnie sąsiad albo z zazdrosci albo po prostu mundurowy po służbie. Spójrz w lustro na siebie konfidencie ......ny i zapytaj się czy było warto. J.....ć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze nie mial co jesc i byl glodny, nie kazdy skorzystal na dojnej zmianie i nie kazdy dostaje 500+ etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tłumaczy że znalazł ? a najzwyklej skłusował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=uFkEb7Zrjus&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1taN5J7ci_XTHf4c1CINmbgBLW_BcjE8yDUoT8Wd0_9S1xdXZf2SNqxtw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja dopiero mają się czym chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sarna najwidoczniej nie była pisowska tylko z opozycji i dlatego padła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem u siebie w pokoju, na parapecie, trzy padłe muchy. Grozi mi areszt a później więzienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...