Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znani youtuberzy na dzień dziecka. Trening z Fit Lovers w Puławach [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2019 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Ot, autorytety! O ja cież piernicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pokolenie tacy "idole".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/dni-pulaw-2018-mieszkancy-zatanczyli-poloneza-zdjecia-wideo,n,1000219531.html lepsze takie dni Puław? Żałisne tańce przed urzędem miasta Janusza Grobla, Ewy Wójcik, Bożeny Strzeleckiej, Jolanty Wróbel, Zbigniewa Śliwińskiego, dyrektor szkol i innych urzędników Urzędu Miasta to były dopiero dni Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, autorytety! O ja cież piernicze.
 Obsciskiwanie się na oczach malolatów, wytatuowni od góry do dołu,  ogólny wizerunek ....I niech pulawska młodzież bierze z nich przykład. Brawo. Puławy z myślą o człowieku i młodzieży ....żenada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszowe pląsy z Ewą i były szczytem tandety. Spęd dyrektorów i urzedasow był wtedy jak na pochodach komunistycznych. Wstyd dla miasta. Dobrze że to minęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie pisać co chcecie, ale w tym roku ludzie mieli co robić na dniach miasta. Wczoraj tłum dzieciaków ćwiczył z nimi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pokolenie tacy "idole".
 ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYM.  Co masz do współczesnej młodzieży leśny dziadku? Czasy się zmieniają idole też to, że małolaci są inni niż kiedyś nie znaczy, że są źli ja tam wolę żeby ćwiczyli jak kitrali się z piwem po krzakach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chciało się jechać do zoo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
196 zdjęć? Co wy promujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znani, jak ja ich nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No piękny przyklad dla mlodzierzy wlosy strąki z wszami cały wydziergany i to pokazane w mediach . szok szok szok do czego zmierzasz Polsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastycznie ze znalazla sie wreszcie oferta dla trochę starszych dzieciaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc wszystkie dzieci teraz wzoruja sie na youtuberach i jeśli mają sie na nich wzorować to najlepiej na takich co propaguja zdrowy styl zycia a nie jakies glupoty. Dobry wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie widzieliście tego treningu na żywo, wszystkie dzieciaki skakaly bez przerwy, uśmiechy od ucha do ucha. Moja młoda zachwycona. Swietnie ze moga spotkać swoje autorytety i poznac z bliska a nie tylko w sieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy rodzice! opamiętajcie się , chcecie, by wasze dzieci miały życie oparte na tym cio obejrzą w sieci, nie potraficie im zaproponowac lepszych autotytetów, przecież gdyby na tym festynie między te dziewczęta postawić neandertalczyka ubranego w dzinsy i tiszert to nawet by nikt nie zauważył że tam stoi, a wy władze a szególnie POK pójdźcie trochę dalej w ofercie kulkuty w tym wymierającym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda to Ci będzie jak twoje dziecko wróci któregoś wieczoru do domu z dziarami na rękach , oj szkoda Ci będzie " dawnego " wizerunku dziecka. Przecież będzie miało prawo upodobnić się do idola, na którego występ sam/ sama pozwoliliście mu pójść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak Puławy to stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie widzieliście tego treningu na żywo, wszystkie dzieciaki skakaly bez przerwy, uśmiechy od ucha do ucha. Moja młoda zachwycona. Swietnie ze moga spotkać swoje autorytety i poznac z bliska a nie tylko w sieci!
Żałosne.. Widocznie nic wiecej nie mozesz zaoferować skoro ktoś z,,sieci''jest autorytetem.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patotrolling opluwa. Już nie można wytrzymać od tych ohydnych mącicieli. Wszystko złe i źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się obawiam czy to czasem nie była promocja LGBT. Rodzice czy wasze dzieci nie zaraziły się tym na tej imprezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...