Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
działała jak blondynka.... z zaskoczenia hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RTVeuroAGD:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RTVeuroAGD jak widać na załączonym obrazku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie porażające. Nic zdrożnego tam nie widzę. Ciekawe jak się to skończy bo filmik nawet w hd bez dowodu przestępstwa można sobie wsadzić w ... ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super laska , chętnie się z nią umówię. A temu co ją sprzeda , chu.. w dup....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być skończonym idiotą/ką, żeby w dzisiejszych czasach kraść komórki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach te puławskie dziewczyny, kiedys miałem taką tylko to nie ona mi a ja jej cos skradłem:))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Super laska , chętnie się z nią umówię. A temu co ją sprzeda , chu.. w dup....
Twoja stara wie,że urodziła sku***syna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ten monitoring skoro nie zatrzymano jej przy wyjściu ? Gamonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE WINA KASJEREK, TYLKO SPRZEDAWCÓW KTÓRZY OBSŁUGUJĄ KLIENTÓW NA SKLEPIE. SZKODA ŻE GAZETA ROZTRĄBIŁA TĄ SPRAWĘ. GDYBY ZŁODZIEJKA PRZYSZŁA JESZCZE RAZ TO SPRZEDAWCY BY JĄ ROZPOZNALI A TAK RACZEJ NIEPRĘDKO SIĘ POJAWI. POZA TYM W KAŻDYM SKLEPIE Z ELEKTRONIKĄ DOCHODZI TAKIEGO TYPU KRADZIEŻY. ZŁODZIEJE WIEDZĄ JAK OMINĄĆ YSTEM ZABEZPIECZEŃ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paluszki obciac siekiera, a jak to nie pomoze ciac dlaej az do skutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamery to pic. oglada sie wlasnie na nich film jak jest wszystko po fakcie. i dlatego nie mozna od razu zlapac zlodziei. jak by non stop ktos siedzial i patrzyl na obraz z kamery to by dzialali na biezaco. a tak niech dalej nagrywaja i szukaja w ciemno ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ala I trzeba by dać osobie przed monitorem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...