Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy w Nałęczowie wywiesili flagi. Są gotowi do strajku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2020 r. o 22:26 Powrót do artykułu
olejcie te marne grosze, które się wam należą!! zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to ryże d.psko lizać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry gościu to Ty nie jesteś i nie obrażaj ludzi, którzy chcą godnie żyć, a nie być niewolnikami u banksterów z BPS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bylym pracownikiem Uzdrowiska i znam to środowisko od "podszewki" i ludzi którzy tam pracuja. Wiekszosc tych osób to bardzo mili i dobrzy ludzie, którzy za marne grosze, uczciwie i ciężko pracuja aby utrzymać wlasne rodziny. Przez wiele lat prezesem uzdrowiska byl nie jaki pan Wojciech G. ktory to za sprawa swojego wrodzonego daru, a także umiejetnosci nabytych na "moskiewskich" uczelniach sprywatyzował uzdrowisko, dzieki czemu dorobil sie nie małych pieniedzy, ustawiajac siebie i całą rodzine na kilka pokoleń do przodu, w tym zięcia nieroba, pseudo DJ-a Dupisa. Gdy grunt sie spalil pod nogami prezes odszedl biorąc bardzo wysoka odprawe. Po jego długiej kadencji bylo juz kilku dyrektorów i prezesów, którzy idąc w ślad za swoim poprzednikiem nie szczędzili dla siebie oraz swoich pachołków tantiemów oraz wysokich premii płynących z działalności firmy, nie wspominajac juz o astronomicznych odprawach gdy ich kariery dobiegaly konca, wszystko oczywiscie kosztem szeregowego pracownikiem. A czy pieniądze ze sprzedaży Pałacu Małchowskich i Willi Uciecha w wysokości 6 ml złotych nie wzbogaciły budżetu?? Byc moze obecne działania zarządu maja doprowadzic do wysprzedania pozostalych obiektów uzdrowiska w prywatne ręce. Kokego który tak "ładnie" napisałeś o " ryżym z zielonych wysp..." Twoja wypowiedz pachnie mi osobą z dzoału marketingu, bądz wyzej. Jak juz ograbicie tych biednych ludzi z resztek ich przywilejów to zainwetujcie te pieniadze we wlasne szkokenia bo poziom który reprezentujecie i elokwencja jest na poziomie zerowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idą do pisiorow po pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak JAK W PISIE WIĘKSZE GRABIE TO WIĘCEJ KRADNĄ A TO WSZYSTKO KOSZTEM PRACOWNIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać Koleżanki i Koledzy .Ta banda pseudo prezesów z firm PZU i KGHM ,którzy nawet złotówki nie pozostawili w Nałęczowie,w ten sposób wywożą grubą kasę z lokalnego budżetu.Szkoda lokalnego BPS u, ale czy nie czas przenieść Waszych wynagrodzeń do innych banków.Może ten beton "właściciel ZLUN w warszawce się opamięta.Taczek szkoda brudzić na taki obornik i ich przydupasów.Gdzie są lubelscy posłowie,tylko po głosy potrafią przyjeżdżać?Ziobro i ta cała dobra zmiana prokuratorów jest ślepa? Likwidacja przywilejów szanowna redakcjo to nie trafiony zwrot w artykule,to składowe marnych wynagrodzeń tej Załogi.Wystarczy poczytać w internecie jakie doświadczenia.gdzie i w jakich czasach zdobywali ci tfu !! prezesi.Potomkowie głębokiej elity WSI, i pejsowej komuny. Teraz oszczędzając na wynagrodzeniach Pracowników wyremontują Stare Łazienki i zacznie się wyprzedaż majątku firmy.Oni jako powód oczywiście będą tłumaczyć ,że " goje" Pracownicy nie zgodzili się na reorganizację i muszą ogłosić upadłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądając lokalną prasę tylko Dziennik Wschodni jest zainteresowany tym co się dzieje w Nałęczowie.Kurier Lubelski zapomniał drogę do Nałęczowa ?Lokalne władze ,Panie Burmistrzu, Uzdrowisko to Nasz Dom,może czas dzwonić na larum i uruchomić kogo trzeba.Czas powstać z kolan bo zostaniemy miastem Emerytów,Rencistów i Bezrobotnych. Musimy pomóc Pracownikom ZLUN , pozbyć się takich marnych gospodarzy i utrzymać godne miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% pracowników zlun głosuje na PiS. Niech im się teraz partia odwdzięczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i pseudo posłowie pisowscy ja Czarnek karierowicz muł niemowa Szulowski z Janowca i reszta niech im pomogą po wyborach i w *** ludzi mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowałem gospodarstwo rolne,hodowałem świnie i mam do oddania taczkę po oborniku.tylko n ie wiem czy taczka zniesie te banksterski smród.Jako hodowca mogę powiedzieć, że u mnie najpierw jadły świnie ,a potem to i ja miałem co do garnka wrzucić.Normalny Gospodarz wie kto na niego pracuje i ma do takiej trzody szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam przestał na Solidarność już co kolwiek bo słowo im nie łaskawe! Dawno już obiecali narodowi że zacznie się sprawiedliwie robić i na państwo wszystkie wytwornie dochodu narodowego przekazać aby zachodnie nas nie doili i nic nie zrobili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się źle dzieje w Nałęczowie,jakiś wirus pseudo menagerów dobrej zmiany dotarł do Uzdrowiska.Niejaki dyrektor Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego bez jakichkolwiek przyczyn pozbawia wybiórczo grupy Pracowników premii.Ten wybraniec marszałka czuje się bezkarnie.Prawa pracownicze ma za nic tak jak w ,E.leclercu skąd wyleciał i na otarcie łez po przegranych wyborach na wójta dostał posadę w dobrze funkcjonującym Zakładzie.Pod takim zarządzaniem i uprawianiem prywaty będziemy mieli kolejną listę bezrobotnych.Ten konus Janosikuje w Firmie i skłóca załogę.Jureczku nie wystarczy pójść do kaplicy , a potem do części najniżej zarabiającej Załogi i opowiadać ,że ja nic nie możesz zrobić bo pielęgniarki i lekarze zabierają większość funduszu płac.Otóż panie derektorze te wynagrodzenia są ustawowo zagwarantowane w kontrakcie z NFZ.Próbuje pan chwytu poniżej pasa skłócając Załogę.Nie masz pomysłu na dopłaty do najniższej krajowej na IKE to" kończ waść wstydu oszczędź" .Jak przegrasz w sądzie za łamaniu praw Pracowniczych dopilnujemy żebyś zapłacił z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście za psełdo reorganizacią UN bo przypomnę po zadekowaniu się tych prezesów i 10 dyrektorów w tej firmie zwolniono prawie10% załogi stoj właśćciel bank polskiej spółdzielczości i ci banksterzy działają na szkodę Uzdrowiska dzieląc zysk oraz pobierając olbrzymie odsetki od kredytów kture udzielają sami sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO EMERYT "Przeglądając lokalną prasę tylko Dziennik Wschodni jest zainteresowany tym co się dzieje w Nałęczowie.." I tu się pan myli. Wspólnota pulawka tez od poczatku pisze o sprawie, nie tylko dziennik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się źle dzieje w Nałęczowie,jakiś wirus pseudo menagerów dobrej zmiany dotarł do Uzdrowiska.Niejaki dyrektor Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego bez jakichkolwiek przyczyn pozbawia wybiórczo grupy Pracowników premii.Ten wybraniec marszałka czuje się bezkarnie.Prawa pracownicze ma za nic tak jak w ,E.leclercu skąd wyleciał i na otarcie łez po przegranych wyborach na wójta dostał posadę w dobrze funkcjonującym Zakładzie.Pod takim zarządzaniem i uprawianiem prywaty będziemy mieli kolejną listę bezrobotnych.Ten konus Janosikuje w Firmie i skłóca załogę.Jureczku nie wystarczy pójść do kaplicy , a potem do części najniżej zarabiającej Załogi i opowiadać ,że ja nic nie możesz zrobić bo pielęgniarki i lekarze zabierają większość funduszu płac.Otóż panie derektorze te wynagrodzenia są ustawowo zagwarantowane w kontrakcie z NFZ.Próbuje pan chwytu poniżej pasa skłócając Załogę.Nie masz pomysłu na dopłaty do najniższej krajowej na IKE to" kończ waść wstydu oszczędź" .Jak przegrasz w sądzie za łamaniu praw Pracowniczych dopilnujemy żebyś zapłacił z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się źle dzieje w Nałęczowie,jakiś wirus pseudo menagerów dobrej zmiany dotarł do Uzdrowiska.Niejaki dyrektor Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego bez jakichkolwiek przyczyn pozbawia wybiórczo grupy Pracowników premii.Ten wybraniec marszałka czuje się bezkarnie.Prawa pracownicze ma za nic tak jak w ,E.leclercu skąd wyleciał i na otarcie łez po przegranych wyborach na wójta dostał posadę w dobrze funkcjonującym Zakładzie.Pod takim zarządzaniem i uprawianiem prywaty będziemy mieli kolejną listę bezrobotnych.Ten konus Janosikuje w Firmie i skłóca załogę.Jureczku nie wystarczy pójść do kaplicy , a potem do części najniżej zarabiającej Załogi i opowiadać ,że ja nic nie możesz zrobić bo pielęgniarki i lekarze zabierają większość funduszu płac.Otóż panie derektorze te wynagrodzenia są ustawowo zagwarantowane w kontrakcie z NFZ.Próbuje pan chwytu poniżej pasa skłócając Załogę.Nie masz pomysłu na dopłaty do najniższej krajowej na IKE to" kończ waść wstydu oszczędź" .Jak przegrasz w sądzie za łamaniu praw Pracowniczych dopilnujemy żebyś zapłacił z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Coś się źle dzieje w Nałęczowie,jakiś wirus pseudo menagerów dobrej zmiany dotarł do Uzdrowiska.Niejaki dyrektor Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego bez jakichkolwiek przyczyn pozbawia wybiórczo grupy Pracowników premii.Ten wybraniec marszałka czuje się bezkarnie.Prawa pracownicze ma za nic tak jak w ,E.leclercu skąd wyleciał i na otarcie łez po przegranych wyborach na wójta dostał posadę w dobrze funkcjonującym Zakładzie.Pod takim zarządzaniem i uprawianiem prywaty będziemy mieli kolejną listę bezrobotnych.Ten konus Janosikuje w Firmie i skłóca załogę.Jureczku nie wystarczy pójść do kaplicy , a potem do części najniżej zarabiającej Załogi i opowiadać ,że ja nic nie możesz zrobić bo pielęgniarki i lekarze zabierają większość funduszu płac.Otóż panie derektorze te wynagrodzenia są ustawowo zagwarantowane w kontrakcie z NFZ.Próbuje pan chwytu poniżej pasa skłócając Załogę.Nie masz pomysłu na dopłaty do najniższej krajowej na IKE to" kończ waść wstydu oszczędź" .Jak przegrasz w sądzie za łamaniu praw Pracowniczych dopilnujemy żebyś zapłacił z własnej kieszeni. 0 Zgłoś do moderatora Cytuj Odpowiedz [/table] Dodaj odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tych super komentarzy nie dziwię się, że nie potraficie sie dogadać za dużo u was jadu a za mało rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy się stoi, czy się leży... się wam należy :/ Rany, popatrzcie jak pracują wasze dzieci - młodszemu pokoleniu jakoś firmy nie sponsorują niczego, a więcej zarabiają niż wy. Może trzeba pomyśleć, czym się kończy rozdawnictwo?? Ja żeby dostać premię muszę się wykazać, zarobić dla firmy. A wy chcecie za co? Za pracę? Za pracę dostaje się pensję a nie premie czy nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mądry, potrafi udzielać rad, oceniać, gdy sprawa go nie dotyczy, lub nie zna jej z bliska. Ciekawe jak byś mówił jeden z drugim gdyby to dotyczyło ciebie, bądź twoich bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...