Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy ze szpitala w Puławach nie przerywają protestu

Utworzony przez krzywda, 18 listopada 2012 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Szpital postawić w stan likwidacji. Założyć spółkę z kapitałem prywatnym i ponownie pielęgniarki zostaną zatrudnione za 1500 PLN brutto a lekarze za 2500 PLN brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzywda napisał:
Szpital postawić w stan likwidacji. Założyć spółkę z kapitałem prywatnym i ponownie pielęgniarki zostaną zatrudnione za 1500 PLN brutto a lekarze za 2500 PLN brutto.
Już jest pierwszy pacjent takiego szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzywda napisał:
Szpital postawić w stan likwidacji. Założyć spółkę z kapitałem prywatnym i ponownie pielęgniarki zostaną zatrudnione za 1500 PLN brutto a lekarze za 2500 PLN brutto. [/quote] [quote name='kjsz' timestamp='1353256288' post='695612'] Już jest pierwszy pacjent takiego szpitala.
Poczekaj jeszcze kilka miesięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w puławskim szpitalu to tylko wynik generalnie zwalonego systemu w Polsce. Co się dziwić, że pracownicy szpitala zarabiają gówniana kasę skoro państwo im nie płaci. A państwo im nie płaci bo kradnie pieniądze pochodzące od płacących składki, czyli nas. Całą tą kasę wkłada do jednego wora o nazwie NFZ i wepchało do zarządzania nim złodziejskie świnie, które zżerają tą kasę jak korniki drzewo. Więc co sie dziwicie, że z NFZ-tu nigdy na nic nie ma. Nie ma - bo nie ma silnego w rządzie który by pier***nął reką w stół i rozpieprzył ten cały Niedoje***y Fundusz Złodziei (w skrócie NFZ). Oto recepta: Skoro każdy Polak płaci gruby haracz na ten NFZ co miesiąc (składka zdrowotna, składka chorobowa - kilka ładnych stów), to niech teraz zlikwidują NFZ, a każdy niech tyle samo płaci, ale na własne indywidualne konto zdrowotne. Co miesiąc. Człowiek nie choruje całe życie, a jak zachoruje, to z tych uzbieranych pieniędzy stać go będize na prywatną służbę zdrowia, i inne bajery. A jak ktoś choruje całe życie, dopadła go choroba genetyczna, czy inna tragedia - to i tak zawsze pomagają fundacje róznego rodzaju, a nie NFZ. Na NFZ i tak nie można wówczas liczyć. Nawet głupiej protezy nie chcą zakupic człowiekowi (sprawa Mikołajka z Dęblina) - więc pytam - PO CHOLERĘ KOMU NFZ? Zlikwidować! Na prywatnym wszystkim sie poprawi. I pacjentom, i pracownikom szpitala. Skończy się pierdzenie w stołki a zacznie prawdziwa praca, prawdziwa pomoc. Mam nadzieję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...