Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienia grupowe w Tesco w Puławach. Jest data zamknięcia sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2020 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Tak są oferty dla sprzedawców za minimalną krajową lub umowę zlecenie i 1000zl a ceny jak na zachodzie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TYLE W TEMACIE. PRACOWNICY TRAFIA NA BRUK A NASZ KOCHANY PIS MA TO W DUP.E. NAJWAŻNIEJSZE ABY ROBOTA DLA RODZIN Z PISU BYLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TYLE W TEMACIE. PRACOWNICY TRAFIA NA BRUK A NASZ KOCHANY PIS MA TO W DUP.E. NAJWAŻNIEJSZE ABY ROBOTA DLA RODZIN Z PISU BYLA
 Typowa polityczna ameba. Tesco zwija zagle i to wina rządu. Sami są sobie winni, że na tle innych marketów jakościowo mieli dziadostwo. Jakoś Lidl czy Kaufland się nie zwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ale z drugiej strony, tam prawie zawsze było mało klientów (poza otwarciem oraz okresami przedświątecznymi). Generalnie drogo i daleko od centrum. Myślałem, że sąsiedztwo takich jak: McDonald's, Liroy Merlin, czy Jysk uratują ten sklep, lecz tak się nie stało. Szkoda też taniego jedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TYLE W TEMACIE. PRACOWNICY TRAFIA NA BRUK A NASZ KOCHANY PIS MA TO W DUP.E. NAJWAŻNIEJSZE ABY ROBOTA DLA RODZIN Z PISU BYLA
Typowa polityczna ameba. Tesco zwija zagle i to wina rządu. Sami są sobie winni, że na tle innych marketów jakościowo mieli dziadostwo. Jakoś Lidl czy Kaufland się nie zwija.
 stolec, kolec czy ja ci tam akurat jest odwrotnie lidl i jakość nie rozśmieszaj mnie, wykończył ich PIS tym że nawpier..... marketów w centrum miasta, a tesco na obrzeżach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco się zwija przez Brexit. I normalnie pracownicy Tesco znaleźliby pracę w handlu w innej sieci. Niestety przez zakaz handlu pozostali potrzebują mniejszych obsad i wakaty zniknęły. Poza tym najwięksi testują kasy samoobsługowe co jest jedyną ucieczką od rosnących kosztów pracy. Także ludzie docenią co mają dopiero jak stracą. I zrozumieją że po raz kolejny zostali wydymani przez związki zawodowe które podobno walczą w ich obronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nic do Tesco nie mam szkoda miejsc pracy chociaż za rok jak powstanie Karuzela miejsca znowu będą tylko że za rok. W centrum nie powinno być ani jednego marketu A nasrane jeden na drugim Tesco było na uboczu i to był problem z klientami A nie słaba jakość. Kulfon Lidl i inne to mają jakąś super jakość NIE po prostu są w centrum szkoda że pracownicy stracą pracę i źródło dochodu życzę wszystkiego dobrego mam nadzieję że znajdziecie szybko coś dla siebie ma puławski rynku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tesco wycofuje się z całej Polski nie tylko z puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldi i Netto będą w Puławach, a mówicie, że się nie opłaca przez zakaz handlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza robota w Puławach jest u Goryla w PEWEKSIE tam nikt nie płaci podatków , vodka sprzedawana jest bez kasy fiskalnej i płatny wjazd do tej nory też bez paragonów . I Pan Goryl żyje sobie a US w Puławach przymyka oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco się zwija przez Brexit. I normalnie pracownicy Tesco znaleźliby pracę w handlu w innej sieci. Niestety przez zakaz handlu pozostali potrzebują mniejszych obsad i wakaty zniknęły. Poza tym najwięksi testują kasy samoobsługowe co jest jedyną ucieczką od rosnących kosztów pracy. Także ludzie docenią co mają dopiero jak stracą. I zrozumieją że po raz kolejny zostali wydymani przez związki zawodowe które podobno walczą w ich obronie.
 Nie pleć głupot. Tesco zwija się przede wszystkim przez swoją własną głupotę czyli przez swoje zacofanie i marnotrawienie pieniędzy. Przecież już jakieś 12 lat temu kiedy otwierali Tesco w Puławach mówiło się o ich problemach finansowych. Pokaż mi inny sklep tego typu który miał własną komunikacje miejską i pierdyliard już kultowych reklam z Heniem nie mówiąc już o tym, że Tesco swojego czasu było jedynym super marketem czynnym 24h i miało te swoje promocje w stylu kup 3+ 4 za 1 gr. TO WSZYSTKO KOSZTOWAŁO 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza robota w Puławach jest u Goryla w PEWEKSIE tam nikt nie płaci podatków , vodka sprzedawana jest bez kasy fiskalnej i płatny wjazd do tej nory też bez paragonów . I Pan Goryl żyje sobie a US w Puławach przymyka oko.
 Oj, chyba ktoś ma ból 4 liter, że komuś wychodzi. Co prawda nigdy tam nie byłem chociaż mam praktycznie przez ulicę ale nawet jeśli to w sumie co z tego. To problem US a nie twój. Przynajmniej coś ciekawego się dzieje w tym Peweksie koncerty i występy kabaretowe osób na topie a nie nuda jak flaki z olejem jak wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco się zwija przez Brexit. I normalnie pracownicy Tesco znaleźliby pracę w handlu w innej sieci. Niestety przez zakaz handlu pozostali potrzebują mniejszych obsad i wakaty zniknęły. Poza tym najwięksi testują kasy samoobsługowe co jest jedyną ucieczką od rosnących kosztów pracy. Także ludzie docenią co mają dopiero jak stracą. I zrozumieją że po raz kolejny zostali wydymani przez związki zawodowe które podobno walczą w ich obronie.
Nie pleć głupot. Tesco zwija się przede wszystkim przez swoją własną głupotę czyli przez swoje zacofanie i marnotrawienie pieniędzy. Przecież już jakieś 12 lat temu kiedy otwierali Tesco w Puławach mówiło się o ich problemach finansowych. Pokaż mi inny sklep tego typu który miał własną komunikacje miejską i pierdyliard już kultowych reklam z Heniem nie mówiąc już o tym, że Tesco swojego czasu było jedynym super marketem czynnym 24h i miało te swoje promocje w stylu kup 3+ 4 za 1 gr. TO WSZYSTKO KOSZTOWAŁO
 Niestety podpis jaki dałeś świadczy o Twoim ignoranctwie i braku elementranej wiedzy. Tesco wychodzi z całej UE bo doskonale wiedzą że za chwilę produkty brytyjskie zostaną oclone (w rewanżu za cła jakie wyspiarze szykują na produkty z UE). Brexit wywali z rynku brytyjskiego takie firemki chociażby Mastermedia czy Spiżarnia i lokalny rynek przejmie Tesco. A rozwijać się będą dalej w Azji. Komunikację miejską ma do tej pory Carrefour w Lublinie. A reklam było nie więcej niż Biedronki czy Lidla. Poza tym Henio był krzykliwy i ludzie go pamiętali, pomimo że Biedry i Lidla było znacznie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco się zwija przez Brexit. I normalnie pracownicy Tesco znaleźliby pracę w handlu w innej sieci. Niestety przez zakaz handlu pozostali potrzebują mniejszych obsad i wakaty zniknęły. Poza tym najwięksi testują kasy samoobsługowe co jest jedyną ucieczką od rosnących kosztów pracy. Także ludzie docenią co mają dopiero jak stracą. I zrozumieją że po raz kolejny zostali wydymani przez związki zawodowe które podobno walczą w ich obronie.
Nie pleć głupot. Tesco zwija się przede wszystkim przez swoją własną głupotę czyli przez swoje zacofanie i marnotrawienie pieniędzy. Przecież już jakieś 12 lat temu kiedy otwierali Tesco w Puławach mówiło się o ich problemach finansowych. Pokaż mi inny sklep tego typu który miał własną komunikacje miejską i pierdyliard już kultowych reklam z Heniem nie mówiąc już o tym, że Tesco swojego czasu było jedynym super marketem czynnym 24h i miało te swoje promocje w stylu kup 3+ 4 za 1 gr. TO WSZYSTKO KOSZTOWAŁO
Niestety podpis jaki dałeś świadczy o Twoim ignoranctwie i braku elementranej wiedzy. Tesco wychodzi z całej UE bo doskonale wiedzą że za chwilę produkty brytyjskie zostaną oclone (w rewanżu za cła jakie wyspiarze szykują na produkty z UE). Brexit wywali z rynku brytyjskiego takie firemki chociażby Mastermedia czy Spiżarnia i lokalny rynek przejmie Tesco. A rozwijać się będą dalej w Azji. Komunikację miejską ma do tej pory Carrefour w Lublinie. A reklam było nie więcej niż Biedronki czy Lidla. Poza tym Henio był krzykliwy i ludzie go pamiętali, pomimo że Biedry i Lidla było znacznie więcej.
 Twój stary zostanie oclony. Ludzie naprawdę przestańcie żyć w jakimś alternatywnym świecie i zacznijcie logicznie myśleć. Kiedy otwierali Tesco w Puławach te pi razy oko 12 lat temu (2008 rok) nikt jeszcze nie słyszał nawet o brexicie a już mówiono o tym, że Tesco ma problemy. Właśnie między innymi dla tego budynek Tesco został tak zbudowany żeby można było go łatwo przebudować. Ale wiadomo to wszystko brexit! Bo to wcale nie jest wina chociażby skostniałego modelu prowadzenia biznesu czyli np: w 2012/14 roku jak w 2002/4 a za granicą pewnie jak w 94''. Jeszcze raz powtórzę tracenia pieniędzy na prawo i lewo zaczynając od promocji weź 2 i 3 za grosz a kończąc na wysyłaniu ludziom po 10 zł za punkty Clubcard czy tej nieszczęsnej komunikacji. Swoją drogą jak już poruszyłeś temat Carrefura to zauważ, że a) to jest autobus miejski b) przystanek to normalny przystanek miejski c) Tesco w Puławach miało swój przystanek i swoje wynajmowane busy. Oraz i chyba najważnejszego, że Tesco po prostu przespało swój momeny kiedy to na każdym rogu otwierano Biedronkę,Stokrotkę albo inne Dino, Tesco zostało przy modelu sklepów które przestały być potrzebne bo to już nie te czasy, że komuś się chce chodzić po wielkim hangarze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TYLE W TEMACIE. PRACOWNICY TRAFIA NA BRUK A NASZ KOCHANY PIS MA TO W DUP.E. NAJWAŻNIEJSZE ABY ROBOTA DLA RODZIN Z PISU BYLA
Typowa polityczna ameba. Tesco zwija zagle i to wina rządu. Sami są sobie winni, że na tle innych marketów jakościowo mieli dziadostwo. Jakoś Lidl czy Kaufland się nie zwija.
stolec, kolec czy ja ci tam akurat jest odwrotnie lidl i jakość nie rozśmieszaj mnie, wykończył ich PIS tym że nawpier..... marketów w centrum miasta, a tesco na obrzeżach
 Może być i stolec bo tyle jest wart tw Lech b.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamykajcie sklepy w niedziele, jeszcze wiecej ludzi straci prace w handlu. Pracownicy Tesco beda mieli wiecej czasu dla rodziny. W niedziele bez przeszkod pojda do kosciola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w handlu? Nie, dziękuję... Kiedyś doświadczyłem. Użeranie się z chamami za najniższą krajową. Śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...