Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnili mnie z pracy, bo nie mam autobusu

Utworzony przez Gość, 29 września 2009 r. o 00:30 Powrót do artykułu
no sorry ale czlowiek dorosly powinien byc zaradny. w tej sytuacji proponuje zamiast wyplakiwania sie gazecie ze zlikwidowano nierentowna linie zainteresowac sie kursem prawa jazdy albo zakupu samochodu. Wcale nie jest powiedziane ze trzeba kupowac auto za 10 tys. Z powodzeniem mozna kupic za 2-3 tys auto do jazdy :] np takie tico
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wracają z pracy z Azotów? tam też sie pracuje do 22.... Może trzeba się z kims dogadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no sorry ale czlowiek dorosly powinien byc zaradny. w tej sytuacji proponuje zamiast wyplakiwania sie gazecie ze zlikwidowano nierentowna linie zainteresowac sie kursem prawa jazdy albo zakupu samochodu. Wcale nie jest powiedziane ze trzeba kupowac auto za 10 tys. Z powodzeniem mozna kupic za 2-3 tys auto do jazdy :] np takie tico
Znalazł się mondraliński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to widzicie na czym polega ta demokracja i niskie koszty prywatnego przewoźnika.A jak kobieta zarabia 900zł to nie wyda połowy na koszty dojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Suszek, sam Pan sobie zaprzecza. Skoro jest luka w kursach to proszę wykorzystać okazję i uruchomić linię....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładu pracy nie obchodzi jaki kto ma dojazd do pracy.Niestety czasy się zmieniły o dojazd każdy musi się sam zatroszczyć jeżeli chce pracować.Ma rację piszący,że należy zaopatrzyć się w tanie auto i problem zniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie potrafi Pan Suszek poradzić sobie z banalną sytuacją, jaka się pojawiła niech się sam zwolni z pracy bo wygląda na to że niekompetentna osoba piastuje to stanowisko.Czyż nie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ty skąd wiesz że nie była rentowna? czyżbyś informacji zasięgnął u Pana Suszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mnie wiadomo to kurs był opłacalny. w przeciwieństwie do innego, który zawieszony nie został pomimo że przejeżdżając siedemdziesiąt kilka km w kasie kierowca miał zaledwie 20 zł i co Ty na to Mądralo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak polikwidowali autobusy i nie ma czym dojechać do Kurowa ja kończę lekcje wyjątkowo późno i od godziny 17.00 nie mam czym wrócić do domu a miesięczne kupuje co miesiąc. Kierowcy z mniejszych busów PKS nie chętnie chcą brać na miesięczny i robią wileką łaskę jak już wezmą! To po co to płacić jak nie ma czym wrócić do domu. Czy ktoś zrobi coś z tym?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie skutki wpuszczenia busiarstwa na rynek, przejęli linię, a później zostawili tylko co łakome kąski, a Wy biedne żuczki sobie na piechotę przyjdziecie wspomagajcie dalej ten pseudo-biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...