Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn: Lokatorów rozgrzewają opłaty za ciepło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Nauczyciele i wszystko jasne! A ja nie mam karty nauczyciela nie mam pensum 12 godzin w tygodniu zapieprz...am w swojej firmie po 12 do 14 godzin dziennie od rana do nocy dom musialem sobie san wybudowac zomotowac piec rury i kaloryfery zarowki tez sam kupuje a za gaz do ogrzewania place po kilkaset zlotych miesiecznie. Wojt Bujek jest swiety ze wam jeszcze nie kazal wykupic tych mieszkan zebyscie mogli poczuc sie gospodarzami we wlasnym domu. Dalej mam wymieniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech przeprowadzą się do Puław to zobaczą jakie są opłaty, ponadto czy nie powinni sobie kupić mieszkań za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nauczciele wszystko jasne" o czym rozmawiamy? Nie każdy nauczyciel ma pensum 18 godzin ( a nie jak tam chyba niedoinformowany Pan 12) Poza tym fajnie jeśli Pan może zarobić - chwała Panu za to, a nie wszyscy nauczyciele mogą dorobić - szczególnie jak samotnie wychowują swoje dzieci! Czynsz w Puławach zależy od metrażu, ale przy metrażu 40 metrów to ko 100 zl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie kupię 41 metrowe mieszkanie za 42 000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chętnie kupie po remoncie elewacji balkonów, dachu itp.... zapomniał wójt powiedzieć, że mieszkania za ta cena były do sprzedania przed nakazem remontu przez nadzór budowlay
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali wysiedlić nauczycieli, niech sobie kupią mieszkania na wolnym rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie śmieszna sytuacja, niedługo każdy z gminy będzie chciał dopłaty do ogrzewania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...