Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn: W wypadku ucierpiały cztery osoby

Utworzony przez Adrian, 23 listopada 2012 r. o 21:46
Tydzień temu też o mało nie miałem wypadku w okolicach Żyrzyna, jakiemuś pajacowi zachciało się wyprzedzać TIR-a, ja mijałem TIR-a i w pewnej chwili wyskoczył mi na mój pas idiota, jechał z 5 metrów za TIR-em tak że w ostatniej chwili go zauważyłem, dobrze że odbiłem szybko w prawo bo byśmy sie zderzyli ;/ Idiota jak można wyglądać przymierzając się do wyprzedzania czy coś nie jedzie jadąc 5 metrów za "TIR-em" i wyjeżdżając metr na przeciwny pas ?? Policja powinna karać za jazdę na zderzaku a nie tylko za prędkość...prędkość nie zabija tylko głupota ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Policja kieruje samochody na objazd przez miejscowość Żerdź, od strony Warszawy nie ma żadnej informacji, Policja jest ale na rondzie w Żyrzynie, kierowcy jadący od Warszawy nie wiedzą co się dzieje. Wiem co piszę bo stałem w korku od 19:45 do 20:15 dopiero znajomi zadzwonili do mnie i się pytali czy stoję w korku bo droga zablokowana i żebym zawracał i skręcał w prawo na Żerdź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście nie było żadnych informacji dla jadących od Warszawy. Kierowcy sami organizowali sobie objazd.Ci, co jeszcze mogli "wydobyć się " z gigantycznej kolejki i zawrócić w stronę skrętu na Zerdz mogli kontynuować jazdę,ale TIRy utknęły na dobre. Szczęśliwie pewien uprzejmy człowiek szedł wzdłuż kolejki i informował kierowców jak objechać miejsce wypadku- dzięki niemu stałam w korku "tylko" godzinę.Natomiast od strony Lublina było idealnie. Policja zablokowała drogę na rondzie i kierowała jadących na objazd, a bardzo miła pani policjantka udzielała wszelkich niezbędnych informacji kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem o 21 i policja w Moszczance kierowali na Dęblin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja faktycznie stała w Moszczance i kierowała ruchem, ale osobiście pytałem policjanta i kazał mi śmiało jechać prosto do Żyrzyna. TIRy były kierowane objazdem już od Moszczanki. Dojechałem do Żyrzyna i dopiero kierowcy w korku zaczęli zawracać, na 62 do skrętu na Żerdź. Nie było tam wyznaczonego objazdu, tylko informacje na CB a reszta bez CB jechała za tłumem, zawracając z tego korku. Lepiej sytuacja wyglądała od jadących od Lublina, bo policja stała na rondzie i kierowała w prawo na Żerdź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...