Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała: Tragiczny wypadek na DK19. Droga zablokowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2019 r. o 19:39 Powrót do artykułu
No na pewno droga nr 9...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 letni bandyta za kółkiem ciężarówki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 letni bandyta za kółkiem ciężarówki.....
 Gość legalnie pracował. A Ty co robisz patologii? Bierzesz 500+ czy wozisz faje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość legalnie pracował." - Jego praca polegała "tylko" na prawidłowym kierowaniu ciężarówką. Bardzo słabo mu ta praca wychodziła jeżeli poprzez swój błąd w pracy zginął niewinny człowiek. Nie potrzebujemy takich fachowców. Teraz niech taczką jeździ po zakładzie karnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość legalnie pracował." -gdyby legalnie pracował to do wypadku by nie doszło. Albo fałszował tachograf i jechał 20 godzinę bez przerwy, albo oglądał film, sprawdzał pocztę na laptopie, golił się, robił siku do słoika, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa postawowe błędy jakie popełniają niby weterani (furmani) szos to: 1) zbyt późne włączanie kierunkowskazów- typowe ja wiem gdzie ja jadę, a inni nie muszą wiedzieć. 2). Trzymanie się zderzaka, popychanie. Na to mam sposób - lekkie naciśnięcie na pedał hamulca z gwarancją braku hamowania w 99% odrzuca do tyłu nachalnego furmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając już to, co te bydlaki w ciężarówkach wyprawiają, to stojąc na lewoskręcie i oczekując na wolny przejazd NIGDY nie skręcajcie kół, niech pozostaną prosto. W większości przypadków pozwoli to uniknąć takich sytuacji (wepchnięcia na przeciwny pas).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze kojarzę to renault master to bus a nie ciężarówka a to duża różnica znawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa postawowe błędy jakie popełniają niby weterani (furmani) szos to: 1) zbyt późne włączanie kierunkowskazów- typowe ja wiem gdzie ja jadę, a inni nie muszą wiedzieć. 2). Trzymanie się zderzaka, popychanie. Na to mam sposób - lekkie naciśnięcie na pedał hamulca z gwarancją braku hamowania w 99% odrzuca do tyłu nachalnego furmana
 Podobno jeszcze lepiej działa hamulec ręczny. Mozesz spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy od siedmiu boleści. Renault nie master tylko midlum , więc nie bus tylko ciężarówka o dmc 7500 lub 12.000kg. Po drugie , dawanie rad typu jak ktoś jest zbyt blisko z tylu to po hamulcach i na 99% jest dalej, może doprowadzić że ten z tylu nie wyhamuje i podobny wypadek gotowy. Jeszcze glupszym pomysłem jest użycie ręcznego gdyż wtedy nie świecą światła stop więc na 99% kraksa. Trochę empatii, kultury osobistej i przede wszystkim ułańską fantazje polaka na czas prowadzenia pojazdu proponuje zostawić w domu . Nie oceniajmy bo nie mamy do tego prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego ze jest to droga krajowa. Firma do której jechali poszkodowani nie posiada zrobionego pasa do lewo skrętu. Może zarząd dróg wybuduje po tej tragedii taki zjazd. Nie wiem w czyjej jest to kompetencji czy zarządcy drogi czy przedsiębiorcy który wystąpi z prośbą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...