Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą koncertu Zenka Martyniuka za pieniądze z budżetu obywatelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2018 r. o 15:05 Powrót do artykułu
Nie lepiej po dwa zimne browary na mieszkańca Radzynia z dostawą do domu w upalny dzień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że jednak zdrowy rozsądek i odrobina gustu zwycięża w radzyniu. Ludziom sie jednak nie powinnovA darmo pieniędzy rozdawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja by chciał taki dmuchany zamek i dmuchano laleee dla każdego z radzynia.. I jeszcze lizak jak zostanie łooooo jak to się zdarzyło? Nie wiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyń to miasto rodzinne Karola Lipińskiego i Włodzimierza Nahornego, a teraz "chco" Martyniuka. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Rydzyka powinni oddać, i jak bardzo Burmistrz był by zadowolony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym my dywagujemy, jeśli głosujący nie rozumieją nawet znaczenia słowa "budżet"? Lud prosty - to i pragnienia proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lubartowie wielki artysta Zenek Martyniuk koncertował.Ludzie byli zadowoleni,takich tłumów nie widziałem dawno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek to zenek i wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dobrze, że nie chcą żeby im za wszystko kupić cukierków, a przecież znając mentalność wschodnią można i tego się spodziewać, dla kontrastu i zrozumienia o czym mówię przypomnę, że nie tak dawno Szwajcarzy odrzucili w referendum pomysł żeby każdemu z nich dołożyć do pensji miesięcznie po 1000 franków z budżetu państwa, a stać ich na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto takie marzenia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba - jak już piszą mądrzy ludzie - aby w Radzyniu robić galę disco polo. Tak b. poseł Tadeusz Sławecki zabiegał, aby nie zapomnieć o Karolu Lipińskim, a teraz kicz i rozrywa z opóźnieniem o 10 lat od gmin skazanych na bezguście. Dlaczego Radzyń ma za pieniądze samorządowe dopłacać do milionerów zdzierających kasę z analfabetów muzycznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA ZENKIEM - PRZYNAJMNIEJ SIĘ ZABAWITA ;) W TEM RADZYNIU A MY Z WAMI . W BIAŁEJ TEŻ BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ ŁOBIECALI JAK NAM STADION POSTAWIĄ . HEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemuś biedny? Bo głupi Czemuś głupi? Bom biedny... I tak w kółko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemuś biedny? Bo głupi Czemuś głupi? Bom biedny... I tak w kółko...
Ty tak o sobie. Mądrość wysrałeś z siebie. W kraju który bogactwem nie grzeszy brzmi to jak okrzyk samobiczownika. A z prawdą ma niewiele wpólnego. Znam jednego takiego - pedzia z politologii co tak mówił. Kariery nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyń jest niedaleko Bugu, ale żeby aż tak głupio wydawać pieniądze przeznaczone na obywatelskie inicjatywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...