Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka potrąciła pieszego na przejściu. 73-latek nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 r. o 18:56 Powrót do artykułu
TAK JEST JAK GÓWNIARSTWO BEZ PRAKTYKI SIADA NA 50 TONOWY SPRZĘT - GŁUPEK NIE KIEROWCA - PRAWKO POWINNI MU ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - NIE ZA WYPADEK LECZ ZA BRAK MYŚLENIA I BRAK ZDOLNOŚCI PRZEWIDYWANIA CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ - KIEDYŚ TEGO UCZONO - TAK OTO GŁUPI NIEDOUCZONY 23 LATEK STAŁ SIĘ MORDERCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinie zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie,skoro na motocykle wprowadzono podzial na pojemnosc i wiek wymagany aby dana kategorie posiadsc yo moze tak samo z tonazem dla kierowcow zrobic,zeby na wyzsze kategorie dopiero po jakims stazu za kolkiem mogli sie ubiegac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 latek.... no taaa.... młodszym nie dajecie takich wielkich pojazdów? Trzeba mieć trochę pojęcia, że jak się jedzie takim wielkotonowcem to droga hamowania w obrębie przejść dla pieszych nie jest taka jak BMW czy golfik, które zostawili pod blokiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z "Tirówek " a ona durna mi wierzy ha ha ha ha . Koledzy kierowcy też prawie na każdym wyjeździe zabawiają się z takimi panienkami a żonom mówią że nie he he he he . Tak że róbcie sobie prawko , dobrze zarobicie, i niezłe panienki sobie pobzykacie a żony nic nie będą wiedziały he he he .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadaj nie jesteś tutaj mile widziany Twoja firma to banda oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawie to bez komentarza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rodzinie  zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
uwaga - firma oszukukuje i naciąga, zamiast dostać kase jeszcze stracicie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...