Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły podstawowe w Radzyniu Podlaskim i powiecie radzyńskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2020 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Nie zgadzam się z tym sondażem. Moje dzieci chodziły do tej szkoły i wiedza jaką wyniosły była żadna. Gdyby nie korepetycje to miałyby ogromne trudności w szkole średniej. Nauczycielki wyczulone na swoim punkcie. Zero pomoy z ich strony. Mogą się jedynie obrazić jeśli ktoś ośmieli się zwrócić im uwagę. Intrygantki!!! Nigdy więcej nie poslalabym tam dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższy komentarz dotyczy szkoły w Woli Osińskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z tym sondażem. Moje dzieci chodziły do tej szkoły i wiedza jaką wyniosły była żadna. Gdyby nie korepetycje to miałyby ogromne trudności w szkole średniej. Nauczycielki wyczulone na swoim punkcie. Zero pomoy z ich strony. Mogą się jedynie obrazić jeśli ktoś ośmieli się  zwrócić im uwagę. Intrygantki!!! Nigdy więcej nie poslalabym tam dziecka.
 a do podwyżki to pierwsze jak wszyscy nauczyciele, wolne 3 miesiące w roku i biorą po 5 tysięcy na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulan cóż po przykładzie moich dzieci pupilowanie grupy dzieci nie docenianie innych plotki zamiatanie pod dywan niewygodnych incydentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość nauczycieli nie posiada umiejętność te % o czymś świadczą to nie są specjalne szkoły tam są dzieci bardzo inteligentne tylko pracowników trzeba rozliczać z takich efektów nauczania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak moja praca nie przynosi korzyści to ją zmieniam więc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nauczyciel do emerytury na tym samym fotelu i co źle ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zabiele ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...