Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczył się podczas pielgrzymki do Częstochowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2019 r. o 11:52 Powrót do artykułu
40 proc małżeństw w Polsce sie rozpada, sądząc po okoliczności zaręczyn i calym zamieszaniu, to niedojrzali ludzie i ich zwiazek może nie przetrwac proby czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komplet. Baran i owca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale kiedy rozwód? Sami księża mówią, że im większy cyrk przy ślubie tym szybciej rozwód. Najtrwalsze są związki zawierane bez wygłupów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 takie pytanie zadał pan Tomasz Ewie ...... " TAK Z CIEKAWOŚCI - PAN DZIENNIKARZ Z TOMKIEM NA PER PAN, A Z EWĄ NA TY......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieracjonalne zachowanie. To pan Tomasz nie wie że najczęstszą przyczyną rozwodów jest ślub?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bedzie tego zalowal oj bedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale news!!! Ja pier.....le
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno uciekaj, bo tacy katolicy na pokaz to są najgorzej wredni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie pytanie zadał pan Tomasz Ewie ...... " TAK Z CIEKAWOŚCI - PAN DZIENNIKARZ Z TOMKIEM NA PER PAN, A Z EWĄ NA TY......?
Czyżby ujawnił się "ten trzeci" w "tangu", do którego "trzeba dwojga"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewuniu wracaj do mnie! Przedostatni weekend był nasz i tylko nasz. Czy warto zmieniać ogiera na wałacha? Na pewno on jest ode mnie bogatszy i lepiej przez rodzinę ustawiony, ale sama twierdziłaś, że bez tego, co Ty (my) najbardziej lubimy! Moje ciało jest do Twojej dyspozycji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewuniu jak on ci skarze trzy razy dziennie się modlić to ci się odechce takiego chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow. Jak tęczowi wyją. Bezcenne. Pederaści dupa swędzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak im taka rozrywka sprawia przyjemność, to są siebie warci. Niech będą szczęśliwi, żyją swoim życiem i niech nie mówią innym jak mają żyć. powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak im taka rozrywka sprawia przyjemność, to są siebie warci. Niech będą szczęśliwi, żyją swoim życiem i niech nie mówią innym jak mają żyć. powodzenia.
 tylko, ze to piorunstwo nami rzadzi  i my im dajemy kupe pieniędzy, masz ile rydzyk dostał od nas podatników pieniedzy za darmo, a te cholerne plusy tj. 500 plus i emerytura plus to pomysl tych bara....... chrzescijanskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na co szło 500+ za PO-ZSL? Chętnie poczytam, co Donaldino nam zafundował z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie już nie swędzi bo ksiądzproboszcz cie podrapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się wzruszyłem, mówię wam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...