Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci zatrzymali pędzące auto. Roztrzęsiony kierowca zaczął prosić o pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 10:53 Powrót do artykułu
Całe szczęście, że roztrzęsiony ojciec nie władował sie do rowu (lub coś podobnego). Policjanci powinni raczej wziąć dziecko do radiowozu lub wezwać pogotowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietdolnij się w łeb..jak go masz wogóle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietdolnij się w łeb..jak go masz wogóle..
 Ciekawe co byś powiedział gdyby roztrzęsiony ojciec jadąc za radiowozem np. potrącił kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyłączę blokady, mam uczulenie na durne reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego typu konwojowanie jest niezgodne z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w te tłumaczenia.A czy był sprawdzony na stan trzeźwości.Teraz to jest modne aby uniknąć kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego typu konwojowanie jest niezgodne z przepisami
 Znalazł się biurokrata.W zagrożeniu życia żadne przepisy nie obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla policjantów i szybkiej reakcji rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Całe szczęście, że roztrzęsiony ojciec nie władował sie do rowu (lub coś podobnego). Policjanci powinni raczej wziąć dziecko do radiowozu lub wezwać pogotowie." Wezwać pogotowie głąbie???Do tego czadu dziecko mogło już nie żyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no,, gość `` zabłysnąć chciał inteligencja. Ciekawe czy on taki byłby opanowany jakby bliskiej osobie coś się stało zagrażającemu zyciu... Podszedł by do policji panowie dziecko mi się dusi może wzięli byście go do radiowozu i pojechali z nim a ja tu zaczekam? Bo innej kwestii nie widzę, zostawić samochód na drodze niezabezpieczony. Czy jazda za radiowozem w którym jest jego dziecko? I kto tu wtedy stwarzalby zagrożenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na SORze dziecko z dziadkiem poczekało 5 godzina na Pana i Władcę Życia i Śmierci w białym kitlu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie coś jest niezgodne z przepisami ? Skoro Pan jechał z dzieckiem, którego życiu zagrażało niebezpieczeństwo to jak najbardziej mógł jechać niezgodnie z przepisami.. proponuję trochę poczytać przed udzieleniem się w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Stan wyższej konieczności. Nauka nie poszła w las.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość! Jebnij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilotowanie o 24, o tej godzinie są potworne korki. Chwała policjantom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te komentarze stwierdzam że Polacy to jeszcze Azjaci zwłaszcza strona wschodnia. Kurwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja sie zgubilem i prosilem o pomoc to uslyszalem ze to nie mapa Google i jak nie potrafie znalezc drogi do domu to bylo bez mamy nie wychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.A gdyby wariat zabił kogoś z waszej rodziny tez byście uważali, ze to taki super odpowiedzialny ojciec? Dobrze, że się nic nie stało i że ten mało inteligentny i kompletnie nieodpowiedzialny człowiek spotkał na swojej drodze dobrych ludzi. Według mnie po wszystkim powinien dostać mandat. A tak btw, straszne korki w radzyniu o 24 są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...