Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy zablokują dziś drogi w kilku województwach, również w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Zima nima co robić to protest nikomu nic się nie opłaca ludzie jest gospodarka rynkowa domagaliśmy się od władzy prl żyjemy tu i teraz a przywileje rodem z komuny :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam sam jestem rolnikiem i ci pracujący kierowcy mają rację wzioles kilka baniek kredytu to haruj i spłacaj a nie teraz płaczesz że ci nie wyszło firmom nikt nie pomaga nie mają dotacji ja jestem taki że zapracowałem to kupuje coś lub się rozwijam a inni co aby brać a jak komornik puka to protesty ciekawe że co mają ciągniki za miljony i hektar ziemi płacą po 70 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie Polaczki wspieraja rolnikow .Zobaczymy jak gowno z zachodu bedzie smakowalo jak poloza polskich rolnikow.
 Odpitol się od Polaczków, wieśniaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daltonista, czy bałwan? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagniki na blokadach rozumiem, że tylko polskiej produkcji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...