Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o mieszkanie komunalne. Lokatorka zawiadamia prokuraturę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Skoro się wyprowadziła i wynajęła mieszkanie to w czym problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na niski czynsz za komunalne nie miała, ale na wynajęcie innego po cenach rynkowych - już tak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roszczeniowi lokatorzy. 64m2./na 2 osoby to luksus. Ale remont nalezy zrobic samemu we własnym mieszkaniu. Dlaczego całe społeczeństwo ma się skladać na mieszkanie dla tej Pani a potem jeszcze jej remontować. Inni KUPUJĄ sami mieszkania lub BUDUJĄ domy i płaca kredyty przez całe życie. Ta osoba otrzymała bezpłatnie a teraz jeszcze ma żadania. Mnie sie to nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkała od urodzenia..." patologia rodzi patologie. Młodzi zasuwają za granica, by kupić byle co w Polsce a ta sie rozpycha na 64m i wymagania ma żeby jeszcze ktoś remontował a sama ni huhu. Ze tez państwo zezwala na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minister ma takie sprawy w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "wtargnęli" tylko weszli do lokalu który jest własnością ZGL. I pytanie czy za to wynajęte mieszkanie ta pani płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam!!!! Splacam kredyt za mieszkanie i musiałam robić remont do którego nikt mi się nie dokladal. I też mam niepełnosprawnego syna. Dość sponsoringu patologii!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co to halo!!!?? Jest wolny rynek a nie socjalizm. Jak warunki były nieproporcjonalne do opłat to się mówi do widzenia i przeprowadza do innego mieszkania kupionego lub wynajętego. Ta pani może mieć co najwyżej pretensje do pomocy społecznej a nie do UM w Radzyniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy rozwiązaniu najmu powinien nastąpić okres wypowiedzenia i pismo o wzywające do opuszczenia lokalu następnie wytoczenie powództwa przez urząd o eksmisje z lokalu ,po wyroku sądowym na korzyść urzędu eksmisje można przeprowadzić wszelkie inne działanie są niezgodne z prawem i powinny być zakwalifikowane jako nie zgodne z prawem i ta pani powinna jak najszybciej wytoczyć powództwo o ustalenie stosunku istnienia najmu lokalu oraz bezprawne wtargniecie bez wyroku sadowego wraz z zadość uczynieniem i myślę ze prokuratura podejmie działania z kodeksu karnego o włamanie szanowni państwo nie można działać samowolnie i nie chodzi już o to czy ona się tam rozsiada jak piszecie czy nie ale jeżeli urząd działa bez prawnie i wy dajecie przyzwolenie to pewnego dnia i do was wtargną i wtedy ktoś napisze ze tą patologie trzeba wygonić z tego miasta i pojedziecie zagranice dalej się dorabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej niech zgl rozdaje mieszkania takiej patologii co nie będzie płacić a pożądane rodziny z dziećmi którym podwinela się noga niech czekają latami bądź dostaną propozycje od burmistrza o kupnie mieszkania w kredo. Brawo Radzyń podlaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia ja czekam  juz z 5 lat a taki dostanie za darmo i natym zaqrabia a ludzie kturym tszeba mieszkanie tulaja sie a zgl ma wszystko w *** tszeba zmienic zarzond zgl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...