Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przenieśmy z Nevady do Radzynia wydarzenie Burning Man, jakoś mi się skojarzyło, sceneria super :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak się zastanawiałem, z jakiego ugrupowania jest burmistrz... Teraz już wiem, że z tych, co to wszyscy sypią im piasek w tryby i wkładają kije w szprychy. Biedny, nic nie wiedział, co wyprawiają urzędnicy. Widocznie nie nadaje się do sprawowania tej funkcji. Od razu podpowiem - może ten poszukiwany urzędnik, to Tusk? Albo Niemcy? Ewentualnie Putin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina Tuska, niepodoba mu się nowy ład to zakradł się i poobgryzał listki. To są bardzo ładne drzewa, tylko choinki na górze powtykać z bombkami i będzie grać muzyka o Wolsce mażeń..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam może pytanie nie najtrafniejsze, czy to nie są wyrzutnie? Ta brzoza pod Smoleńskiem co dwa razy przyładowała w naszą Tutkę, była podobna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten idealny symbol epoki Wolski Marzeń, należy wpisać do rejestru zabytków Unesko, jako obraz Polaków i Polski równo ogolonej ze wszystkiego przez ekipę wymiataczy gojów z POlin. Tu rakiety nie są potrzebne. ,,Wyszedłem na pole, moim oczom ukazał się las.......krzyży.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...