Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaczął wyprzedzać ciężarówką, kiedy był już wyprzedzany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2017 r. o 11:20 Powrót do artykułu
dla poszkodowanych ( pasażerów) należne jest odszkodowanie z oc sprawcy, dla poszkodowanego kierowcy auto zastępcze na pełny okres naprawy pojazdu z oc sprawcy dopłata do kosztorysu z oc sprawcy. Uwaga Nie podpisujcie UGODY z ubezpieczycielem- zamkniecie sobie drogę do uzyskania dopłat za zaniżone odszkodowanie. Jeśłi mieliście wypadek nieze swojej winy w ciągu ostanich 20 lat i nawet wypłacono wam już jakieś odszkodowanie to po zmianie przepisów należy wam się dopłata. więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry na tory...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast zabrać gnojkowi prawo jazdy!! Przecież mógł ludzi pozabijać !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwodowy kierowca, wstyd i jeszcze raz wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIM ZAWODOWYM KIEROWCĄ MOŻE BYĆ 22 LATEK - OJCIEC SPRZEDAŁ WARCHLAKA I SYNEK ZOSTAŁ SZOFEREM - DAWNIEJ W TYM WIEKU TO BYŁBY JEDYNIE POMOCNIKIEM I NOSIŁ TECZKĘ ZA PANEM KIEROWCĄ. PO ZACHOWANIU WIDAĆ, ŻE TO NIE JEST NAWET KIEROWCA - TRZEBA BYĆ DEBILEM BY NA OBSZARZE ZABUDOWANYM WYPRZEDZAĆ INNY CIĄGNIK Z NACZEPĄ. TAKI KRETYN POWINIEN MIEĆ DOŻYWOTNI ZAKAZ PROWADZENIA WSZELKICH POJAZDÓW ( NIE DOTYCZY TACZKI ). PUŚCIĆ GŁUPKA ZA KIEROWNICĘ, TO JAKBY KOGOŚ NIEWINNEGO SKAZAĆ NA ŚMIERĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry na tory, tirówki na perony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wieku 22 lat to on samochodem osobowym nie umie jeżdić. Co się teraz porobiło- kiedyś było trudniej zasiąść za kółkiem takiej ciężarówy. Trzeba było mieć staż odpowiedni na sam. do 3,5 t.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem 22lata gdy zacząłem jeździć ciężarówką na międzynarodówce. Mineło 7 lat i mogę powiedzieć, że mam już jakieś tam doświadczenie. Jeśli nie ma zakazu wyprzedzania to czemu trzeba być debilem? Taki debilny komentarz zatrzymaj sobie. Ja tam nie widzę na zdjęciu żadnego ciągnika z naczepą. "Analfabeci polscy" nie czepiam się już jeśli wyłoby napisane "TIR" bo już tak się przyjeło. Ale naczepa a przyczepa to też duża różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...