Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żelizna: Tragiczny wypadek, zginął kierowca audi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2019 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Jakie tu s***synstwo panuje! Nigy nie wiadomo kiedy i co was czeka banda debili.
No właśnie - nigdy nie wiadomo, czy taki mistrz kierownicy kogoś z nas nie zabije. Takich chcesz żałować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli coś ci ułomie nie pasuje to trzymaj to dla siebie. Pomyśl sobie co czuje teraz jego rodzina.
To ten domorosły kierowca powinien był myśleć, co poczuje jego rodzina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty debilu myślisz że staruszki tak znają przepisy??????wpierdają się na jezdnię na chama bo ona jest stara i ma pierwszeństwo,o dzieciach dobrze piszesz nie powiem że nie,ale Damiana znałem od malutkiego,jakoś dziwne że przez tyle lat nikogo nie walnął,to co piszesz idioto głupoty,oby w twojej rodzinie takiej tragedii nie było,Pawłowi i Ani wystarczy śmierć Synka
Przez ile lat? Zgodnie z prawem mógł zdać egzamin na prawko kat. B nie wcześniej, niż w wieku 18 lat. Miał 19. Więc ile lat? Sam go pogrążasz, bo z twojej wypowiedzi wynika, że jeździł jeszcze nie mając prawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorem jeździł,jak byś uważnie czytał co było pisane byś wiedział o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorem jeździł,jak byś uważnie czytał co było pisane byś wiedział o co chodzi
I ktoś coś wspominał o jakimś dzwonie na tym motocyklu... No to faktycznie rekomendacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się do poprzedniego komentarza że ten samochód był robiony z kilku samochodów i dla tego jest tak zniszczony, to wytłumcie mi dlaczego w tym wraku wskaźnik licznika zatrzymał się na 100 kilometrach. DO tej sprawy jest prowadzone postepowanie prokuratora i wszystko wyjdzie na jaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktycznie trzeźwy .. Znałem Damiana i nigdy nie widziałem żeby pił cokolwiek a co dopiero siadaj za kierownicę... Zastanów się co piszesz, nic nie wiesz, a gadasz z resztą nie tylko ty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździł baranie nie tylko autem a wg polskiego prawa kategorie A1 możesz mieć ad 16 lat a AM od 14 czy 13 więc zamknij się .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździł baranie nie tylko autem a wg polskiego prawa kategorie A1 możesz mieć ad 16 lat a AM od 14 czy 13 więc zamknij się ..
Tak parę osób go broni, a okazuje się, że jednak jechał szybciej. I nie wyzywaj nikogo od baranów itp. bo to o tobie źle świadczy. Może właśnie przez to, ze jeździł wcześniej, był już takim rutyniarzem, że wreszcie się zabił. Bo tej gównarzerii wychowanej na grach komputerowych się wydaje, że wystarczy reset i mają nowe życie. Nie, nie mają. A po komentarzach jego znajomych widać, że tam ani wykształcenia jakiegoś specjalnego nie było, a i podejście do życia dość charakterystyczne dla Polski lokalnej :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz bzdury i brednie,jak go nie znałeś to się nie wypowiadaj wogóle,a że Ty miałeś dzieciństwo bez prawka w młodym wieku,i zero jakiegoś motoru,nie mówiąc o rowerze to nie powinnes się wogole wypowiadać,a co tu zacznijmy jakieś wykształcenie?????nawet mecenas czy jakiś inny doktor lub rektor ginie,i jak zginie jakiś inny to co napiszecie????????!!!!!!a z rządu jak jeżdżą?????tam dopiero za***aj,,,,,,i tam nic nie napiszesz jeden z drugim,żal twojego pisania na ten temat, wyuczony i wykształcony człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro, znałem chłopaka,przychodził do nas do domu ,nie przestaję myśleć o tej tragedii. Prośba do domorosłych speców od wypadków drogowych oraz pozostałych mądrali, zastanówcie się jaką przykrość sprawiacie jego bliskim,kolegom,znajomym -trochę szacunku. To co się stało to straszne może kiedyś też znajdziecie się w takiej sytuacji ,a wtedy chciałbym usłyszeć co macie do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jak nie na ulicy mają ćwiczyć swoje umiejętności młodzi ludzie z aspiracjami sportowymi?  Może na torach wyścigowych których nie ma a jak już są to przejażdżka na nich graniczy z cudem? Nie ma się co dziwić że jest tyle wypadków. Myślę, że gdyby chłopak miał okazję pojechać na tor, poćwiczyć sobie, zobaczyć jak samochód zachowuje się w różnych warunkach drogowych nie byłoby tej traqgedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z aspiracjami sportowymi powinni zacząć od ćwiczenia skoków narciarskich. A gdzie, jak nie ma skoczni? Niech skaczą np. z dachu stodoły - im wyższa, tym lepsza. Wtedy na drogach zrobi się bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu????nie obrażając Ciebie to mam pytanie,Ty jak się urodziłeś to czasami nie dostałeś klapa w łep zamiast w pupę????bo jesteś żałosny jak takie coś piszesz,proste że powinno się robić coś dla kierowców,nie pisze że dla wszystkich,dla młodych jakiś tor żeczywiście zrobić,chociaż też bym sobie podriftowal na takim torze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz bzdury i brednie,jak go nie znałeś to się nie wypowiadaj wogóle,a że Ty miałeś dzieciństwo bez prawka w młodym wieku,i zero jakiegoś motoru,nie mówiąc o rowerze to nie powinnes się wogole wypowiadać,a co tu zacznijmy jakieś wykształcenie?????nawet mecenas czy jakiś inny doktor lub rektor ginie,i jak zginie jakiś inny to co napiszecie????????!!!!!!a z rządu jak jeżdżą?????tam dopiero za***aj,,,,,,i tam nic nie napiszesz jeden z drugim,żal twojego pisania na ten temat, wyuczony i wykształcony człowieku
 Może motoru nie miałem (bo nie chciałem), ale słownik ortograficzny - owszem. I umiałem z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słownik może i miałeś i co z tego?????ale kultury i współczucia napewno tam nie uczą,może nie chciałeś (albo ????)no nie będę się poniżał do Twojego poziomu, szkoda pisać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu????nie obrażając Ciebie to mam pytanie,Ty jak się urodziłeś to czasami nie dostałeś klapa w łep zamiast w pupę????bo jesteś żałosny jak takie coś piszesz,proste że powinno się robić coś dla kierowców,nie pisze że dla wszystkich,dla młodych jakiś tor żeczywiście zrobić,chociaż też bym sobie podriftowal na takim torze
Na początek, razem z innymi aczfureczkowcami, poskacz sobie ze stodoły. Najlepiej na łeb, żebyś "żeczywiście" nikogo postronnego swoim driftowaniem nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie oceniacjcie ludzi jeśli ich nie znacie ...mam wrażenie że wielu z Was zazdrości tego audi miał i co z tego ..stac go bylo ...A czy innym.samochodem nie mógł wypaść z drogi ...jechał za  szybko Ale czy naprawdę wszyscy jesteście świeci i nigdy nie wdepnelisci gazu ...nie wierzę..to są chwilę sekundy zachowajcie przykre komentarze dla siebie ...poniżanie samych siebie...dzisiaj on jutro możesz być Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i jechał szybko,nie pomyślał ,tak na prade my tego nie wiemy ,ale czasu sie nie cofnie choć byśmy chcieli .Pomyslcie co czuje rodzina a w szczególności jego siostra .Wyrazy współczucia ,Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie oceniacjcie ludzi jeśli ich nie znacie ...mam wrażenie że wielu z Was zazdrości tego audi miał i co z tego ..stac go bylo ...A czy innym.samochodem nie mógł wypaść z drogi ...jechał za  szybko Ale czy naprawdę wszyscy jesteście świeci i nigdy nie wdepnelisci gazu ...nie wierzę..to są chwilę sekundy zachowajcie przykre komentarze dla siebie ...poniżanie samych siebie...dzisiaj on jutro możesz być Ty...
 Ludzi należy oceniać nie po znajomości, a po czynach. Z kolei innym samochodem też można wypaść z drogi, ale jakoś tak się dziwnie składa, że w tej rywalizacji ałdice ustępują tylko beemkom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...