Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Śmiertelny wypadek. Nie żyje motocyklista, który zderzył się z samochodem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2019 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Szybkość i wyobraźnia. To rada dla nadal jeżdżących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarnował swoje organy. Ktoś czekał na przeszczep a tam mielonka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklisci wbrew stereotypom, to nie są wcale tacy dobrzy dawcy organów...oni po zderzenju z autem sa czesto w takim stanie ze w srodku nie ma organu nadającego sie do przeszczepu, wszystko zniszczone, co najwyzej rogowka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do :D : a myślisz ze po twoim wypadku samochodowym dużo organów będzie się nadawało ? Niech policja ustali kogo wina a później komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do :D :  a myślisz ze po twoim wypadku samochodowym  dużo organów będzie się nadawało ? Niech policja ustali kogo wina a później komentuj
 A gdzie ja pisze czyja to wina analfabeto? Co ma wina do dawstwa organów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie rozpowszechniaj pustych sterotypow. I jeździj powoli żeby te organy się przydały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie rozpowszechniaj  pustych sterotypow. I jeździj powoli żeby te organy się przydały.
 Teraz juz wiem czemu motocykliści tak czesto maja wypadki...problem z czytaniem i rozumieniem znakow :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto byłoby poczekać aż wyjaśnią przyczyny wypadku. Ale nie przecież skoro to był motocyklista to przyczyną śmierci była jego głupota plus nadmierna prędkość równa się ,, eliminacja bezmózgów ". A Wy wszyscy jesteście idealni, nie popełniacie. Nie znacie okoliczności i przyczyny wypadku a już osądziliście. Może macie rację, może popełnił błąd ale zapłacił za to najwyższą cenę - czy warto kopać nieżyjącego? Zginął młody chłopak, nic nie wróci mu życia. A Wy jak hieny.
 A może, dzięki tym hienom, jak jeden z drugim to przeczyta, to stuknie się w łeb i pomyśli, że może trochę wolniej, i nie popełni błędu, i nie będzie musiał zapłacić najwyższej ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki są przez takich 'szeryfow' w samochodach ja ty co mają oczy w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedno pytanie - gdzie jest napisane że przyczyną była właśnie nadmierna prędkość? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam czy wy k...wa jezdzicie motocyklem by komenyowac wasz belkot samochody jak i motocykle przeginaja ale 90% wypadkow jest z winy kierujaceho autem posadzcie *** na moto pojezdIjcie i zobaczcie jak to wyglada z naszej perspektywy kto z 99% zawinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się ciepło zrobiło i ciecie na motocyklach szaleją za***ać to na torze nie ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę motocyklem od lat ok 15 tyś rocznie na torze I drodze ,ale muszę stwierdzić, że motocyklistom brakuje wyobraźni. Motocyklista ma myśleć za siebie i za innego uczestnika ruchu. Jak takie myślenie włączy to pożyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiadomo to kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo, również nie było napisane że przyczyną była nadmierna prędkość motocyklisty, więc ludzie przestańcie pisać głupie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo chce wspomóc duchowo rodzine trzymajcie się bardzo mi przykro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jedyne co możecie zrobić w tej sytuacji to nie pozostawienie komentarza, którym ma na celu wylaszczenia sie tekstami mającymi bez jakiegokolwiek celu( fejm ? chcesz zabłysnąć ,napisz mądrze ) samemu dochodzenie co? Dlaczego? Jak ?.. Tylko odmówienie modlitwy za zmarłego Arka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są fałszywi i jak nie znają prawdy lubią pieprzyć głupoty na kogoś temat . Denerwuje mnie takie głupie pisanie że Arek tak samo jak reszta motocyklistów niby jeździł jak idiota ... Lepiej by było jak byście współczuli rodzinie a nie pieprzycie głupoty na jego temat że to jego wina .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to winny jest kierowca. Wyjeżdżał spod cmentarza i nie obejrzał się do tyłu czy coś jedzie czy nie. Jak tam można? Zawsze trzeba się rozejrzeć. A skąd motocyklista miał wiedzieć czy samochód mu wyjedzie czy nie? Przecież miał pierwszeństwo. Zginą niewinny wspaniały człowiek. Zawsze jechał ostrożnie. Wyrazy współczucia mamie i siostrze. Pochować kogoś w wieku 25 lat.... Ból pozostanie zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ , a skąd ty to wiesz ? kto jest winny byłeś tam ? A "ostrożnie " to nie znaczy tylko powoli . Przecież miał kamerę , może nie długo wszystko się okaże .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież i tak motocyklista miał pierwszeństwo. Samochód powinien poczekać aż on przejedzie a nie się wcinać. Prosta droga tam jest. Przecież było widać że coś jedzie. Zawsze trzeba patrzeć czy coś z tylu nie jedzie. Ostrożności nigdy dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...