Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagle zjechał na drugi pas. Zderzyły się cztery auta, pięć osób w szpitalu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2018 r. o 13:18 Powrót do artykułu
A ja myślałem, że jechał po asfalcie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam kiedys pijany jezdzilem, 3 lata odsiedzialem, matka mnie z chalupy wyrzucila. Teraz jestem aa i mam dom i kobiete i 5 dzieci i moge powiedziec ze nikt mi nie pomogl jak bylem na dnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam kiedys pijany jezdzilem, 3 lata odsiedzialem, matka mnie z chalupy wyrzucila. Teraz jestem aa i mam dom i kobiete i 5 dzieci i moge powiedziec ze nikt mi nie pomogl jak bylem na dnie
 Własnie matka w ten sposób ci pomogła. Choć wydaje sie to okrutne i bolesne, ale jest to jedyny skuteczny sposób aby pijakiem potrząsnac i przwrócić go do pionu. Idź do Matki  i podziękuj jej za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oni zajeżdżają drogę jadący prawidłowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMS-ka pisał czy na Fejsie był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest s-max?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki był ładny, amerykański.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam kiedys pijany jezdzilem, 3 lata odsiedzialem, matka mnie z chalupy wyrzucila. Teraz jestem aa i mam dom i kobiete i 5 dzieci i moge powiedziec ze nikt mi nie pomogl jak bylem na dnie
Własnie matka w ten sposób ci pomogła. Choć wydaje sie to okrutne i bolesne, ale jest to jedyny skuteczny sposób aby pijakiem potrząsnac i przwrócić go do pionu. Idź do Matki  i podziękuj jej za to.
  Też mi piękna pomoc, rzeczywiście jest za co. Zamiast pomóc chłopakowi, to wywaliła go na bruk, bez niczego. Co to za matka? Chyba  „ matka polka  „ Co  to za czasy, by rodzic wyrzucał własne dziecko. Szkoda , że jeszcze na policję nie zadzwoniła, że wsiada po pijaku. Wtedy to można by było podziękować, za zmarnowanie papierów, a także życia. Gdzie tu sens i logika. Pozdrawiam  : D Ps. czy zna Pan definicje słowa pomoc  : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...