Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci zamknęli go w mieszkaniu. Rano już nie żył

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Nie litować się .Izba Wytrzeźwień w każdym przypadku interwencji patrolu.Rodzina zapłaci za nocleg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej Policji to służą jacyś imbecyle czy co?79 lat,nietrzeźwy,sam w domu bez opieki?Chyba logiczne,że wytrzeźwiałka lub szpital.Ale Panom mundurowym nie chciało się!?Cóż,człowiek zmarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarł na własne życzenie. Pijąc nałogowo alkohol trzeba być świadomym, że może się to skończyć tragicznie. Śmieszne jest tutaj osądzanie kogokolwiek o nieumyślne spowodowanie śmierci. Był dorosły, pił bo tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bliscy 79-latka mają wątpliwości..." a to ciekawe gdzie Ci bliscy byli w nocy 29.12.2017 r. jak się trzeba było zająć tym bliskim co to na klatce siedział...... teraz to wszyscy winę zwalają albo na Policję albo na lekarzy ewentualnie na nauczycieli .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój policjantom. Teraz każdego pijanego mają wywozić na izbę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się o Polsce że to kraj demokracji. Czemu w takim razie ktoś ma brać odpowiedzialność za dorosłego człowieka?  Śmieszy mnie to że spotykając na swej drodze pijakow żuli którzy chleja całe swoje życie nie przejmując się co będzie potem większa część społeczeństwa domaga się od służb porządkowych medycznych zapewniania im wszelkich dostępnych form leczenia opieki a ta sama część społeczeństwa bulwersuje się gdy czekają w SOR-ach czy na interwencję policji czy w innych przypadkach gdy pijakow żuli nierobów przyjmuje się po za kolejnością. Już od dawna należało podwyższyć o 3-5% składkę zdrowotną by leczyć menelstwo które z reguły i tak wraca w swoje środowisko.a zainwestowane pieniądze obywateli są wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci chcieli dobrze, a wyszło jak wyszło. Mogli sprawdzić, przed opuszczeniem mieszkania, czy gość jeszcze żyje. Nie zrobili tego, więc teraz oni są winni. Nie przestrzegali podstawowej zasady, czy obywatel przeżył ich interwencje. Jeżeli zostawili go żywego, to nie ich wina. Nie wiemy, czy zostawili go żywego, czy nie. Sąsiad też, po wyjściu policjantów, mógł sprawdzić, czy sąsiad dycha i czy czego mu nie potrzeba. Za dużo niewiadomych, aby tu kogoś osądzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to porąbany kraj - policja zdrobi za dużo to ma zarzuty przekroczenie uprawnień natomiast zrobi za mało to ma zarzuty niedopełnienie obowiązków. I jak można w tym kraju być policjantem Na dodatek prokuratorzy patrzą na poicjantów jaK na bandytów a sami nie są bez winy - stara klika. BARDZO DOBRZE ZE ZIOBRO WZIOŁ SIĘ ZA NICH. POZDRAWIAM EMERYT POLICYJNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się jaki będzie scenariusz ! Biegły sądowy nie stwierdzi nieprawidłowości a zmarły człowiek rzekomo umarł śmiercią naturalną ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mieć w patrolu szklaną kulę by przewidzieć że pijany 79 latek zejdzie. Najłatwiej psa kopnąć bo się boi oddać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostawienie go samego pijanego to decyzja na poziomie ryckich policmajstrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy takim piciu jak tu piszecie to i tak stary dziad długo żył, teraz rodzina ma żale, a gdzie była do tej pory jak chlał, policja nie jest od niańczenia pijaków, dobrze im, winny padać jak muchy, mnie patologii byśmy mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego policjanci maja odpowiadac za pijaka? nie dosc ze zaniesli do domu, polozyli spac i skonczyl pijak w swoim lozku a mogl na schodach zejsc...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie litować się .Izba Wytrzeźwień w każdym przypadku interwencji patrolu.Rodzina zapłaci za nocleg.
 no właśnie, i wtedy by zmknęła swoje jadaczki jakby przyszlo im płacic za starego pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys tam odwiedzil mnie kolega a,ze byl pod wplywem alkoholu i widzac jego stan zdrowia postanowilem zajac sie nim i taryfa zostal przewieziony do domu.Po okolo 4-godzinach zona przyszla z pracy i zobaczyla,ze maz nie zyje.Sasiedzi widzieli,kto i czym zostal przywieziony i powiedzieli,ze to ja i oczywiscie przez telefon dowiedzialem sie o tym fakcie.Mozna wiedziec,ze nie czulem sie najlepiej ale i kierowca tez byl jego kolega to nikt nie moze mnie posadzic,ze ja zle postapilem i moglem byc sprawca nieszczescia.Po pewnym czasie doszlo do sprzeczki z jego kolega a moim znajomym ktory posadzil mnie,ze moglem byc sprawca tego co sie stalo.Za takie postawienie sprawy zostal mocno ukarany a efektem tego byl donos na policje.Wszystko dobrze sie skonczylo ale policja byla zobowiazana przesluchac swiadkow na ta okolicznosc.Policjanci w Rykach postapili zgodnie ze swoim sumieniem i moga byc spokojni,ze nie beda ukarani gdyz sasiad jest wiarygodnym swiadkiem jak w moim przypadku kierowca taxi i sprawa zostala umorzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni czuwać przy nim niczym przy niemowlaku aż dojdzie do siebie. Ja jako podatnik zapłacę policajom za takie postępowanie i tego się domagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna ofiara pisowskiej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz sobie rodzinka przypomniała? a sami go na schodach zostawiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić że służby przyczynili się do jego śmierci rodzina powinna nieodpuscic bo człowiek jak pijany to go mają gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Powinni czuwać przy nim niczym przy niemowlaku aż dojdzie do siebie. Ja jako podatnik zapłacę policajom za takie postępowanie i tego się domagam.
 tosobie ze swoich pieniędzy płać, odwal sie od moich, bo ja każdego pijaka to bym jeszcze "dobijała", a jako rodzina to wstydziłabym się przyznawać, do starego dziada pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...