Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stara Dąbia: 14-latek zginął w wypadku na S17

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2019 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Chlopak bez pasów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. mnie to RAV 4 a nie Avensis co nie świadczy że życia chłopcu nie przywróci. Kondolencje dla rodziny bez względu na przyczynę wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są zwolennicy niezapinania pasów..? Bo mam pytanie..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni Dziadkowie... wyrazy współczucia dla Nich i dla Rodziców chłopca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta pożyczki 100% gwarancji. cześć Oferujemy pożyczki, a nasze usługi są w 100% gwarantowane, przy przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3% E-mail: infos.kredit700@gmail.com Whatsapp: +32 460 21 16 01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta pożyczki 100% gwarancji. cześć Oferujemy pożyczki, a nasze usługi są w 100% gwarantowane, przy przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3% E-mail: infos.kredit700@gmail.com Whatsapp: +32 460 21 16 01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zajmjjcie się sobą. Kogo obchodzi jaki samochód i ile lat miał dziadek..... Do takiego typu ogłoszeń powinna być wyłączona możliwość komentowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde przecież giną ludzie nawet mający zapięte pasy!!! A teraz pytanie czy miał zapięte czy nie to kto zna odpowiedź? Byłeś / Byłaś na miejscu? NIE! Nieszcześliwy wypadek... Współczucia Rodzicom Kacpra, i Dziadkom :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta jezdnia jest tak nierówna że to nie dziwne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Avensis T25 po liftingu. 2. Robię po 20 tys km rocznie (prywatnie, nie zawodowo), od kilkunastu lat. Jak można nagle skręcić kierownicę przed przedmiotem na drodze? No jak? Widywałem zwierzęta, opony, różne rzeczy. Jak mała, to się ją bierze między koła, większa - to się łagodnie omija. Chyba, że ktoś grzebie w telefonie i zobaczył w ostatniej chwili. Ewidentny brak umiejętności i myślenia. W takiej sytuacji wolałbym nadziać się na coś, uszkodzić zderzak niż ryzykować dachowanie. Brutalna - ale jednak prawda. Kondolencje. i nie każdy musi mieć prawo jazdy, jak nie każdy ma predyspozycje aby być lekarzem, pilotem, etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi ale nie zgodzę się z tym żebym potraktowała mojego tatę jak mordercę. Zginął mój syn. A tata tylko próbował ominąć przeszkodę na drodze i już nie wyprowadził samochodu. A jak nie znacie sytuacji to nie oceniajcie ludzi. To moja prośba na przyszłość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...