Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnicze światło na niebie. Co sfotografowali nasi Czytelnicy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2018 r. o 17:26 Powrót do artykułu
Szklarnie z pomidorami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświetlenie szklarni - JMP Flowers w Stężycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta debilny tekst, co za światło, wystarczy głową ruszyć że to szklarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tajemnicze skoro piszecie ze to ze szklarni .. ehhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ro ufo, byli u mnie rano, zaplanowalismy przyszłość ludzkosci tutejszej, marna to bedzie przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No akurat nie z pomidorami - róże, anturium, storczyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezapowiedzianie,był u mnie kosmita na kapuśniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17? w Stężycy? Pani Katarzyna widać ogarnięta... Drugi ogarnięty to redaktor DW, który z czegoś takiego robi sensację - dziwne światło w Stężycy!!! - sprawa wymaga wyjaśnienia !!!. Naprawdę nie ma już o czym pisać? To może trzeba wybrać się i zrobić artykuł o tym jak ta szklarnia fukcjonuje, w jakie linie jest wyposażona, jaka jest jej historia - bo to jest akurat ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła zdjęcie na wjeździe do Stężycy i stwierdziła że jest na S17. Jeśli ta Pani jest tak rozgarnięta to nie dziwię się że ma haluny. A światła to jest jasne że są z JMP Flowers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Pana Redaktora we wtorek do mnie do Uścimowa. Będą u mnie z wizytą kosmici. Jesteśmy umówieni na 16:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...