Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Stężycy. Czołowe zderzenie audi i skody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2018 r. o 14:00 Powrót do artykułu
kolejny "dziennikarz motoryzacyjny" w ał-di
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana ze skody proszę o kontakt lub kogoś z rodziny mój e-mail: rmajch@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto co zostaje z kuraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię lewą tylną ćwiartkę ze Skody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duża część ruchu samochodowego (w tym busiarze i TIRy) z Lublina do Warszawy przeniosła się na 801. Bezmózgi jeżdżą tam z autostradowymi szybkościami i później się dziwią, że jest dzwon. Policjanci też udają, że nie ma problemu i śpią po krzakach. Dzisiejszy wypadek jest kolejnym na 801 w ostatnich dniach, jak dużej trzeba tragedii żeby zajęli się bezpieczeństwem na tej trasie i utyskiwali nad nierozważnymi kierowcami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana ze skody proszę o kontakt lub kogoś z rodziny mój e-mail: rmajch@wp.pl
 ty durna pijawko - on zginął!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana ze skody proszę o kontakt lub kogoś z rodziny mój e-mail: rmajch@wp.pl
ty durna pijawko - on zginął!!!
 poprawka - temu akurat udało się przeżyć... artykuł,  samochód i sposób ustawienia go - identyczny jak z tego wypadku na Słowacji (gdzie debil zabił niewinnego, a tu też debil), stąd skojarzenie, niemniej i tak jest durną pijawką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wyprzedzał na trzeciego!!!plaga w Polsce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 letni debil zaraz po prawku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...