Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 chętnych na opracowanie koncepcji drogi S12 Piaski-Dorohusk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2018 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Po jaką chusteczkę pchać się w kierunku granicy z drogą S 12? Większym priorytetem jest budowa drogi w kierunku Radomia i dalej w kierunku Łodzi aby połączyć się z S 7 i S 8!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włascielu małego Fiata ,jeżeli rzadko wyjężdzasz na drogę i nie znasz realiów, to zasiądź przed telewizorem i otwórz sobie piwo, a nie wypowiadaj się na nie znane sobie tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S12 powinna już dawno zostać zbudowana. Kto uważa inaczej niemuważał na geografii. Puki co to najkrótsza droga z Warszawy do Kijowa to przez Dorohusk. I żadne sympatię tego polityczne tego nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa ekspresowki do Chelma wraz z obwodnica Chelma konieczna. Reszte srodkow mozna przeniesc na s 12 na odcinku Pulawy - Radom - PiotrkowTrybunalski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17 powinna być skończona do granicy. Potem dwunastka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mogę zaprojektować za połowę najtańszej oferty nawet!!! Nie mam uprawnień ale dzieła nie jednego idioty możemy podziwiać to i ja mogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniala wiadomość oby szybkp realizowana. Nareszcie przestaniemy żyć na zadupiu. Do Lublina w 20 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką chusteczkę pchać się w kierunku granicy z drogą S 12? Większym priorytetem jest budowa drogi w kierunku Radomia i dalej w kierunku Łodzi aby połączyć się z S 7 i S 8!!
 Żeby wzmacniać kraineU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wybudować szeroką drogę do Chełma, bo PiS musi pokazać, że żadne miasto nie straci głosując na nich. Będzie droga powstaną fabryki, hale przeładunkowe (kolej z Chin), elektrownia, kopalnie. Ta droga polna z Lublina do Chełma gorzejnwygląda jak trasa Palikota z Lublina do Bilgoraju. PO nie cackało się z Chełmem degradując byłe miasto wojewódzkie do roli wasala miesciny Palikota. Panowie z PiSu nie krępować się i z powrotem przenieść byłe chełmskie instytucje z Biłgoraju. No i koniecznie zwróćcie gmach miasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, skoro ma być przebudowa to po co robiono szeroki chodnik wzdłuż tej trasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w koncu naprostowac reszte drog zeby auta nie ochlapywaly woda idacych chodnikami po deszczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Nikt". Jak już kogoś pouczasz że nie uważał na lekcjach geografii, to sam pewnie spałeś na języku polskim! *póki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystępne pożyczki na poziomie 3%. Udzielamy pożyczek od €10 000 do €50 000 000. Nasze usługi są bezpłatne. Wszystko czego potrzebujesz to wypełnić prosty formularz online i Jeśli kwalifikujesz. Obowiązują warunki i postanowienia. Skontaktuj się z nami dzisiaj poprzez nasz e-mail: sloanslimited@gmail.com Poczta elektroniczna: sloanslimited@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obowdnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje ***oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przełużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...