Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latka ukradła cztery butelki whisky

Utworzony przez lol, 6 lutego 2013 r. o 11:16 Powrót do artykułu
Jak się ta młoda nazywa, ktoś ją zna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsz młodzież to się umie bawić, nie tam jakieś mózgotrzepy albo podobne... Jak się bawić to się bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laska wie co dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tem rzadzonym przez Tuska i inne PO kraju nawarstwilo sie tak miedzy dobrem a zlem ze juz nie wiem co powiedziec. Bogaci maja ile chca, a biedota cierpi. Taka dziewczyna co to w kinie widziala jak sie pije taki kolorowy alkochol tez chciala doswiatczyc takiej przyjemnosci. Bieda w domu to i poszla do bogatego sklepu i nie pomyslala, ze wpadnie w lapska jakiegos gangstera co to niby pilnuje. Niech dadza wszystkim co kto potrzebuje i nie bedzie kryminalistyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm....jesli maja pokonczone pietnascie lat, to mogly przyjsc do mnie na naprawde dobre whisky!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
whisky w biednej bronce kosztuje około 30 zł x 4 flaszki to ktoś naciąga małolatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dlaczego nikt nie napomnial ze tajniak zaczal szarpac dziewczyne i prewrocil ja nia ziemie? ! karygodne zachowanie tego pana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nikt nie wspomniał że była naćpana i rzucała się jak gówno w przeręblu ???miała takiego speeda że niejedne facet złapany tak się nie rzuca .... OB- a może miał przed nią klękać i prosić żeby poczekała na policję ??hmmm ??poszłaby w długa i tyle by było....a wychodziła z policją taka dumna z siebie z perfidnym uśmieszkiem że ja miałam ochotę jeszcze dupy jej nakopać :/ jaka patoligia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu kradną whisky a w białej http://www.itvl.pl/n...cyjnego-aresztu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najzupełniej popieram niekiedy można wpaść ale czaściej się uda. Ja chodzę do marketu wkładam do koszyka whisky potem idę na odzieżowy biorę spodnie wchodzę z koszykiem do przymierzalni mierzę spodnie i wypijam whisky pustę butelkę stawiam koło lustra a stare spodnie składam w kosteczkę i do koszyka, a na nowych sprawdzam czy nie ma zabezpieczeń. Odkładam te spodnie do spodni i wychodzę. I dwa razy już mi się tak udało i na tyłeczku i w główce jak należy. Market opuszczam w pośpiechu bo za kwadrans będę miała miękkie nóżki i pełen odlot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...