Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DO HOLANDII POWINNI LATAC EINDHOVEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówi się o Barcelonie Paryżu Medilanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO HOLANDII POWINNI LATAC EINDHOVEN
Popieram Eindhoven w 100% !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chcę do Paryża ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy polecimy w końcu z Lublina do USA????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieco gorzej niż przed rokiem wypada podsumowanie sezonu czarterowego. Z wakacyjnych lotów skorzystało ok. 8 tys. pasażerów, a to wynik o 3 tys. gorszy niż w 2014 roku. Władze portu tłumaczą to niestabilną sytuacją polityczną w krajach basenu Morza Śródziemnego i decyzjami operatorów i przekładaniu lotów w ostatniej chwili." ... najpierw biura podróży kuszą klientelę wylotami z Airport Lublin i nagarniają sobie kasę .... a potem każą jechać na lotnisko do Warszawy.  To niestety norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę latać do Wrocławia kiedy , kiedy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy polecimy w końcu z Lublina do USA????????????/
Nigdy.  Jedyne stałe i bezpośrednie połączenie z USA (Nowy Jork i Chicago) jest z lotniska Chopina w Warszawie. Oprócz tego loty do USA są z Krakowa i Rzeszowa, ale czasem są zawieszane.  W zależności od tego czy jest na nie popyt czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co byscie powiedzeli na stale polaczenie Lublin-Radom? :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się już nie wybieram na wakacje samolotem, nie zamierzam latać do Grecji lub Turcji. Dziękuję, jeszcze mi życie miłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się już nie wybieram na wakacje samolotem, nie zamierzam latać do Grecji lub Turcji. Dziękuję, jeszcze mi życie miłe.
  To nie leć. Grecy i Turcy nie będą płakać z tego powodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję KIJÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy bristol???????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy polecimy w końcu z Lublina do USA????????????/
Już się lata - przez Frankfurt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile mamy w tym roku dopłacić do lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne jest połączenie do Shannon na zachodzie Irlandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubelszczyźnie powinny powstać jeszcze 3 lotniska : w Chełmie, Białej  i Mokrem  koło Zamościa. Transport lotniczy jest (i będzie) coraz popularniejszy, dzięki lotniskom Polska Wschodnia ma szanę ruszyć z kopyta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę latać do Wrocławia kiedy , kiedy ????
kup sobie samolot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie TEN MILION PASAŻERÓW ??? "W ciągu jedenastu miesięcy tego roku lubelski port obsłużył 237 tys. podróżnych. W całym ubiegłym roku było ich 187,5 tys. i już teraz wiadomo, że uda się nie tylko pobić dotychczasowy rekord, ale też zrealizować tegoroczny cel, jakim był wynik na poziomie 230 tys. obsłużonych pasażerów. Wzrost wyniesie więc ok. 40 proc." 40% - jak to PIĘKNIE BRZMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monachium -Świdnik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...