Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AK się odrodzi? Burmistrz Świdnika apeluje do prezydenta RP

Utworzony przez Świdniczanin, 14 maja 2014 r. o 06:36 Powrót do artykułu
Świdnik jest ZA-brawo Panie burmistrzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bu ha ha ... to jakis zart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i koniecznie rozdać broń. Można też reaktywować WiN i napadać na wioski Roztocza. Super zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik żąda dostępu do morza!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jest powiatów w Polsce ? - 380 . to będzie armia :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i koniecznie rozdać broń. Można też reaktywować WiN i napadać na wioski Roztocza. Super zabawa.
A może choć jeden przykład tego "napadania na wioski". Żołnierze WiN to w 90% synowie chłopscy - więc napadali na swoich?. Może tak trochę odpowiedniej lektury, a dopiero potem pisać  (rodem z propagandowych broszur z PRL) komentarze. Jestem historykiem i synem łaczniczki WiN z obwodu hrubieszowskiego (a to rawie Roztocze) i chetnie podyskutuję o tych "napadach". A burmistrz ma rację co do kondycji polskiej armii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Burmistrz! Niech nie wypowiadają się dyletanci w komentarzach. W Wielkiej Brytanii w armii czynnej jest ok. 170 tys. żołnierzy zawodowych i dodatkowo tyle samo ochotników skupionych w Armii Terytorialnej. Pięciomilionowa Finlandia ma siły zbrojne składające się z 60 tys. żołnierzy wojsk operacyjnych i 230 tys. wojsk obrony terytorialnej. Szwedzka Gwardia Krajowa Hemvarnet liczy 600 tys. żołnierzy. Tak samo zbudowane są armie Szwajcarii, Izraela, Norwegii czy USA.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory człowiek, żyjący w wirtualnym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie DZakson nie ośmieszaj się pan! W 21 wieku należy dążyć do rozbrojenia, dialogu a nie tworzyć bojówki! Zaraz po AK powstaną AL, ORMO, ZOMO, UPA, ZHP KGB i inne bojówki które dla treningu zaczną ze sobą walczyć a potem z to już z górki...po co nam to...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bu ha ha ... to jakis zart?
NIe żart, nie żart. A jak jest Dawidku w Izraelu? Albo kiedyś Kozacy, ziemię uprawiali, ataman gwizdnął i w krótkim czasie zbierała się sotnia gotowa do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walnęło w głowę porządnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie wstąpie i rozstrzelam kilku cyganów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jakson wez sie pan wreszcie do uczciwej roboty.... Gdzie jest Kusocinskiego? Co z obiektami sportowymi? Dosyc pajacowania! Mam wielka nadzieje, ze to ostatnia panska kadencja i skonczy sie szopka za pieniadze podatnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inicjatywa - bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi Jaksonowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze juz w najblizszych wyborach mieszkancy podziekują temu Panu. Przez tego człowieka wiele złego dzieje sie w świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie co ty palisz.........???? To podatnicy płaca Ci pensje od kilkunastu lat i czas w końcu abyś rozliczył sie z zapuszczenia Swidnika .Miasto,które tryskalo energia i było kolebka myśli niezależnej zostało doprowadzonej do rangi sypialni i ostatniego przystanku dla emigrantów wewnętrznych i zewnętrznych...... Czas na zmiany !!! Zmiany na szczeblu zarządzającego miastem moim rodzinnym z którego wyjechałem a do którego wracam z sentymentem i któremu z uporem płace podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazl sie obronca Ojczyzny .... Tak to juz jest jak sie nie potrafii nic sensownego zrobic dla miasta to ... zaczyna sie tworzyc jakies wirtualne bzdety. To miasto potrzebuje ludzi z inicjatywa, walczacych z pelnym zaangazaowaniem o dobro spolecznosci lokalnej... A tutaj mamy wypalonego do cna budowniczego chodnikow ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson jest rąbnięty nigdy w wojsku nie służył ale jest honorowym członkiem w Kraśniku w organizacji dawney ZBOWID i lata tam w mundurku jak pajac ale że przyczynił się do likwidacji wielu zakładów pracy w Świdniku to zapomniał biedaczek zbieraj się Jacuś na Ukrainę tam potrzeba ludzi do walki powodzenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson jest rąbnięty nigdy w wojsku nie służył ale jest honorowym członkiem w Kraśniku w organizacji dawney ZBOWID i lata tam w mundurku jak pajac ale że przyczynił się do likwidacji wielu zakładów pracy w Świdniku to zapomniał biedaczek zbieraj się Jacuś na Ukrainę tam potrzeba ludzi do walki powodzenia..
Synku! Nie kłam wiecej, w Kraśniku Jakson jest członkiem organizacji związanej z kutywowaniem tradycji 24 pułku ułanów. W wojsku służył i ma stopień sierżanta podchorążego rezerwy. A tobie i wszystkim durnym Polaczkom bełkoczącym na tym forum powiem Polska jest jedynym członkiem NATO, który nie ma obrony terytorialnej kraju i akcja na rzecz jej powstania jest godna pochwały.A ty Jacuś zbieraj się do Rosji boś chyba użyteczny idiota Putina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu!   Czy u nas w Polsce zawsze tak będzie, że jak ktoś robi coś pożytecznego, to zaraz grupa głupców go opluwa. Ja niedawno wróciłam ze Szwecji i tam owszem jest Hemvarnet/ Home Guard, czyli struktura, o którą zabiega burmistrz Jakson i jego koledzy ze stowarzyszenia obrona narodowa.Zresztą żeby zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba mieć wiedzę chociaż przedszkolaka. Apel do zabierających głos: uważnie przeczytajcie artykuł i strony internetowe: stowarzyszenia -obrona narodowa oraz strony prowadzących kampanię na rzecz obrony terytorialnej -odbudujmy AK. Ja to zrobiłam. Chylę głowę przed burmistrzem i jego kolegami.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...