Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm na lotnisku. Ktoś pozostawił bagaż bez opieki

Utworzony przez plecak, 28 kwietnia 2015 r. o 12:15 Powrót do artykułu
Ale tragedia ,ale sensacja ,ale news .......- brak słów -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sluzby robily przez 2 godziny skoro plecak znaleziono po 21-ej a samolot do Oslo odlatuje po 19-ej!!!??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że troche nie na temat ,  ale zależy mi na tym , żeby dużo osób dowiedziało się o sprawie: Przestrzegam Wszystkich  przed zakupem jedzenia w punkcie gastronomicznym: Kucharski Poezja Smaku Wyszyńskiego 17 (Galeria VENUS, poziom 0) 21-040 Świdnik Sprzedają nieświeże jedzenie. W dniu dzisiejszym mieli inspekcję sanepidu i dostali karę za rażące naruszenie zasad co do jakości i świerzości produktów. Dużo dzieci znajduje się w szpitalu w Świdniku z ostrym zatruciem po zjedzeniu tam rurki z kremem.  Jestem mamą dziecka, które przez bezmyślność i łakomość na kasę właścicieli spędza teraz w szpitalu 4 dobę. Pozdr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...