Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artur Soboń nowym wiceministrem w resorcie inwestycji i rozwoju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2018 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Czy lewactwo SLD+ZSL+PO juz zjadlo ze złości zęby :) Czy naprawdę uważasz, że nie ma powodu do złości? Partia rządząca ma prawo tworzyć kadry w ministerstwie wykorzystując "swoich" ludzi, ale niech chociaż mają merytoryczne przygotowanie do swej funkcji. Czy historyk rzeczywiście powinien odpowiadać za budownictwo? Jaką masz gwarancję, że podoła obowiązkom bez wstydu dla swej partii i bez szkody dla społeczeństwa? A swoją drogą poprzednicy, przy swych wadach, nie zostawili po sobie pustyni, przynajmniej u nas. Więcej rozsądku! Miałeś premiera-historyka i prezydenta-historyka, jeden wylądował na stołku w Brukseli, drugi w Budzie Ruskiej. Jak na razie Soboń daje radę. Pawlak był ministrem gospodarki a bez ogródek oświadczył w wywiadzie, że nie ma o tym pojęcia, ale kupił podręcznik akademicki i się douczy. A teraz pierdzi w stołek w RN lotniska i peeseluchom i peowcom jakoś to nie przeszkadza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obajtek menedżerem największej spółki, Soboń ministrem, a gdzie Tułajew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję dla Pana Ministra Sobonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompetencje nie potrzebne. W żadnym normalnym kraju nie ma przecież ministerstwa budownictwa. Tylko w socjalizmie takie rzeczy możliwe. I w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się soboń mocno ...........koryta !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe no to wiadomo.kwiecien miał wczoraj facenewsao PRO donosiciel Arturem już działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję panie Ministrze. To mówię ja Jarząbek. Gdyby tam był jakiś mały stołeczek, albo nawet coś do dozorowania to ja chętnie. Zawsze pana wspierałem w przetargu na śmigłowce. Razem damy radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kolejny minister do kolekcji.  Nie wiem tylko czy takie tworzenie kolejnych etatów za nasze pieniądze pomoże w jakiś sposób czy jest to jedynie zagrywka polityczna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiceminister lekarstwem na wszystko. Czynem zbudujemy nowe mosty i drogi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Program "Rodzina na swoim" w PIS cd
wiem ze wolisz swoich "aferzystów na swoim"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alleluja i do przodu, Rydzyk załatwił mu fuchę. Ale przyjdzie czas na rozliczenie Sobonia za przekręty w Świdniku. Kolejny szczur z PiS się załapał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"słuszną linie ma nasza władza" zatrudniając historyków jako ministrów budownictwa hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wyborcą PISu,ale to akurat może mieć pozytywny wpływ na planowane mieszkania+ w Świdniku i okolicach(czyt:Lublin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rany...no to pozamiatane :) Już widzieliście mieszkania :P Gość, który miał udokumentować nasze straty finansowe wynikające z członkostwa w UE...Pochodzi z regionu w którym niczego by nie było gdyby nie unijna kasa bo wszystko leciałoby na kościółki i pomniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3-cia liga hokeja vel madonna oraz "ch tam z Polska Wschodnią" mogą juz wyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochotniczy strażak Pawlak poszedł na pilotować lubelskie lotnisko - ale nikogo to nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto na tego matoła głosował? Współczuję wyborcom !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś uczciwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrał Pan żeton na kielnię i beton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ochotniczy strażak Pawlak poszedł na pilotować  lubelskie lotnisko - ale nikogo to nie interesuje
 mnie interesuje i wiem, że Pawlak skończył Politechnikę Warszawską, Wydział Mechaniczny a Soboń historię na KUL u. Po jego obiecankach w Świdniku będą składać drzwi od stodoły i na nich PIS będzie latał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...