Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AW101 dziś przeleci nad Świdnikiem. Pierwsza publiczna prezentacja śmigłowca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2017 r. o 08:28 Powrót do artykułu
poseł PIS nieźle lobbuje za włoskim kapitałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do trolla po-zsl - ten włoski kapitał jest powiązany z polskimi pracownikami i ich rodzinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polsce potrzeba 16 x 10 śmigłowców !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty co boisz się, żeby Ci coś na głowę nie spadło! Patrz pod nogi bo w g... wleziesz i powiesz, że to wina PIS-u :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak szkdoa ze szamolotow własnych nie robimy projecty wywalone a iskry to tylko zabytki przed koszarami albo muzea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bu ha ha wszyscy na lotnisko, makarony leca ze swoim zlomem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Lublina i cieszę się, że mogę pracować w Świdniku. lubie to co robię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten śmigłowiec całkowicie nie nadaje się dla tzw specjalistów Za duży za ciężki Natomiast dla lotnictwa morskiego na takim małym akwenie jak Bałtyk tez jest za duży Bardzo drogi już przy samym zakupie i drogi w eksploatacji. A te pseudo prezesy tak pitolą że uszy więdną o jakieś lini którą można uruchomić w rok. Owszem. Mogą przywieść oprzyrządowanie ale gotowe elementy przyjadą z Anglii. Ponad to sami pracownicy z Anglii będą to składać Bujanie w chmurach Śmich mnie ogarnia co oni piepszą i kit wciskają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma znaczenia czy to będzie Black Hawk, AW101 czy inny karakan :) Będą różnice techniczne , bo być muszą. Ale najważniejsze jest rozsądne umiejscowienie zakupionego sprzętu w całym systemie i wieloletnim budżecie MON. Byłoby świetnie, gdyby pieniądze wydane na ten cel zostały chociaż w części w Polsce, a nie jak dotacje w 90% wracały do Niemca czy Francuza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że dał RADĘ i przeleciał bo jak wiadomo niewiele to CUDO może nie doleciał do domu i stoi dalej na Słowacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...