Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria na lotnisku. Samolot z Eindhoven przekierowany, trzy loty opóźnione

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2019 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Nie dość, że od święta coś na te zapyziałe lotnisko ląduje to jeszcze i tego nie ogarniają. Ile na łepka płaci miesięcznie Lublinianin za utrzymanie tego ? 20 zł ? Czyli ja z żoną i synem 60zl miesięcznie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głowa do góry, więcej placimy na 500+ twojego potomka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że od święta coś na te zapyziałe lotnisko ląduje to jeszcze i tego nie ogarniają. Ile na łepka płaci miesięcznie Lublinianin za utrzymanie tego ? 20 zł ? Czyli ja z żoną i synem 60zl miesięcznie ?
 Nie pij tyle. I nie ćpaj. Przynajmniej w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co piszecie Monachium jak zgodnie z niedzielna tradycja bedzie cancelled
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że od święta coś na te zapyziałe lotnisko ląduje to jeszcze i tego nie ogarniają. Ile na łepka płaci miesięcznie Lublinianin za utrzymanie tego ? 20 zł ? Czyli ja z żoną i synem 60zl miesięcznie ?
 Zdebiejesz jak sie dowiesz,ile bedziesz dopłacał do pisowskiego ejportu w Radomiu :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...