Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na awaryjność radiolatarni lotnisko nie ma wpływu, ale chaos i brak komunikacji tak. to kompromitacja zarządu lotniska i urzędników nadzorujących ich pracę. niestety domyślam się jak to się skończy. Dziennik wydrukuje parę opinii wkurzonych internautów i na tym zakończy. Nikt z redakcji już potem nie zadzwoni do ratusza zapytać czy ktoś dostał za to po premii czy prezes lotniska dostał za to po du***. A przecież obowiązkiem dziennikarzy jest walczyć o nasze sprawy. Takie gazety, które nie walczą, nie wyjaśniają, nie drążą to ja mam gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal zeby lotnisko nie przygotowalo sie na tego typu sytuacje i klienci zostali pozoawieni sami sobie nie wspomne o dotarciu na lotnisko w Warszawie gdzie we wlasnym zakresie musieli organizowac sobie transport. Wstyd i hanba. Nie po to placa ludzie slone pieniadze za lot samolotem aby potem tluc sie na lotniska cala noc busami. Zarzad powinien konsekwencje ponosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bla bla bla jak ja uwielbiam te narzekające sieroty.W poniedziałek samoloty polecą a tu koniec świata.Nikomu nigdy nic się nie zepsuło.To ja też ponarzekam.Który z was przywalił w mój samochód na parkingu i odjechał?Trochę to kosztowało.Może by zacząć naprawy od siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bys poczekal 2 godziny na lotnisku i drugie 2 na przebukowaniu biletow i teraz mial przed soba nocna wycieczke na okecie to bys mowil inaczej kolego z komentarza powyzej. Narka. Powodzenia dla wszystkich co leca na wyspy dzis damy rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bys poczekal 2 godziny na lotnisku i drugie 2 na przebukowaniu biletow i teraz mial przed soba nocna wycieczke na okecie to bys mowil inaczej kolego z komentarza powyzej. Narka. Powodzenia dla wszystkich co leca na wyspy dzis damy rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sukces, to w lublinie.porażka w świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie samoloty byly skierowane na Okecie tylko znajdujacy sie w takiej podbramkowej sytuacji pasazerowie!!!!!!...wielka ujma dla lotniska a bylo tak pieknie:(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak juz dziiala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepna informacja bedzie taka ze pas sie luszczy i trzeba go zamknac bo nie wytrzymal mrozow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam gdzie byli rodzice???!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Dlaczego w innych miastach portów lotniczych takich awari nie było ???????a może Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zamiast nowe latarnie to zamontowali z demontazu starych lotnisk 2.Dlaczego nie było zabezpieczeń w przypadku zaistniałej awarii 3.Dlaczego brak nacisku zarządu PROŚBY aby Lublin otrzymał system ILS jak najszybciej.4.Dlaczego w dalszym ciągu brak informacji na lotnisko o przeszkodach nie związanych z lotniskiem lubelskim 5.Dlaczego brak informacji na rogatkach i wewnątrz Lublina jak dojechać do lotniska oto kilka podstawowych pytań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sciema. na facebooku nie byko o tym mowy wiec nie klam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna dziunia z mojej gminy leciala ze z Londyna i byla umowiona we wsi pod Bilgorajem na robienie tipsow bo miala wyjscie na disco polo a tu sie okazalo ze wyladowala w Warszawie. Zapomniala polskiego bo we w Londynie cale 2 lata byla wiec jak tu sie dogadac? Czym dojechac? Gdzie zamienic EURO na zlocisze? Na tem Okeciu-Chopinie to nikt po angielsku nie rozumie, wiec zebralo sie 4 osoby i pojechali na dworzec PKP aby kontynuowac dalsza podroz do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo się łuszczy pas bo to ci sami robili co całą trasę Świdnik Lublin prze Zadębie.Najlepszy odcinek to koło Iskry na Lotników Polskich,hopa na Mełgiewskiej,oraz odciek koło piwopolu.Rewelacja ku***!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chufavithe napisał:
A ja sie pytam gdzie byli rodzice???!!
Kradli żarówkę z radiolatarni ale nic się nie stało trza się przyzwyczajać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał na facebooku taki był komunikat : "Lot W62080 Lublin - Oslo linii Wizz Air został odwołany z powodu usterki samolotu. Airbus A320 wylądowal na lotnisku Chopina, a pasażerowie są transportowani z Warszawy autokarami." a potem go zdjęli jak Londyn też wylądował w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam d Dojazdy do lotniska to woła o pomstę do nieba Al.Lotników Polskich pod wiaduktem kolejowym jak również na całej długości aż do nowego ronda ciemnoty to jest apogeum dla kierowców a co ma powiedzieć gość jadący na lotnisko. Lotnisko jest mało medialne nic się nie słyszy żeby się dobrze sprzedawało a chyba są ludzie od marketingu tyle się czekało na port lotniczy w tym regionie to powinno huczeć od zachęt lotów o nowoczesności itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tworzy ja niestety pan ze "swiata Ksiazki". Juz wiele osob podnosilo ta kwestie,ze strona powinna byc prowadzona na zywo,jak to jest na stronach innych portow. Poki co sa glusi na uwagi, a pan prowadzacy strone stwierdzil,ze jak bedzie mial czas to bedzie powoli uzupelnial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak kontroli i nadzoru.To jest zasługa rzadzących województwem z Hetmanem "Lubelskim" na czele.To jest koalicja hazrdzistów i gumo filcowych nastawiona na "branie".Nagrody sypią prezesowi portu,Sobczak byszczy oczkami do kamer,a podstawowe urządzenia nie funkcjonują! Może skończy7ć z sitwami przy obsadzaniu stanowisk i postawić na ludzi co coś potrafią???Wojewodztwo nasze jest już na szarym końcu we wszystkich wskażnikach.Czy nadal stać nas na dawanie steru niedorajdom????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko pracuje już normalnie... czyli przyjmuje jeden samolot tygodniowo, jeżeli jest dobra pogoda. Można by wyliczyć ile kosztuje jedno lądowanie i jeden start samolotu. Tyle wywalonych pieniędzy i nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...