Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bawialnia solna na Czechowie

Utworzony przez ELA, 19 września 2018 r. o 16:49
Oniemiałam z wrażenia gdy weszłam co sali solnej SPA JUDA na Czechowie. Byłam i córki. Chciałam jej pomóc, a ona odprowadziła mnie do przesympatycznego miejsca - morze w mieście. Ależ tam klimat. Spokojnie mogę tam dojeżdźać 55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baseny powinny być już dawno w Świdniku, takie z prawdziwego zdarzenia a niestety mimo obietnic chyba jednak do 2019 roku władze nie wywiążą sie z obietnic jak obiecali. To nic nowego, ale juz niebawem wybory a zdaje się Świdnik Wspólna Sprawa za punkt honoru stawia sobie dokończenie tego projektu. Grupa ludzi skupionych w ŚWS słucha mieszkańców i dla nich che zmieniac miasteczko na lepsze, dążąc do tego by mieszkańcy nie uciekali a wręcz wracali. Potrzeby sa duże, ale licze, że zmiana władzy pozwoli na realizacje projektów w najbliższym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram "czas zmian", a póki co polecam inhalacje solankowe, gimnastykę. Co tydzien mobilizuje mnie koleżanka i jeżdzimy do SPA JUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale spedzam tu czas z moimi dziećmi; po pierwsze zabawa, a po drugie zdrowie z solnaki. Morze w mieście, to rzeczywiscie tak jest w SPA JUDA w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie dotarłam w to chwalone miejsce dla dzieci; tymczasesm sam skorzystałam w sali solnej i na ćwiczeniach czwartkowych zdrowego kręgosłupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest pięknie. Ihalacje w sali solnej i domowe syropy wzmocniły mnie i dzieci co pozwoliło zrezygnować ze zwolnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie mam samochodu, to autobusem 55 jeździmy do sali solnej; niezwykłe miejsce: zabawki i wielki wybór książek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...