Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A skąd ma być ta informacja jak nie z MON? z Jasnej Góry?
Zależy kto pyta ? mękka,czerwona konfidencka pyta ?? wybiórcza ? TVN ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej zapomniałeś ,że pis juz rządził i został pogoniony po dwóch latach???ludzie szybko zapominają i licza na obietnice tak jak to powiedział jeden ze słynnych juz pisowcow
 
Ile można judzić szy7dzić, ile można wciskać kitu temu społeczeństwu. Ze też dobry Bóg nie skarze całego pisdzielstwa za brednie, fałsz i namawianie do przewrotu. Ile jeszcze to ogłupiałe społeczeństwo będzie tolerować kaczyzm?
O czym ty piszesz ? pierd olona komunistyczna świnio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tą babę nie mozna patrzeć a słuchać jeszcze gorzej
Spieprzaj dziadu  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło ty stara ruro ty się nie nadajesz nawet na klej do podpasek a startujesz na premiera wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ? pierd olona komunistyczna świnio ?
To jest typowa wypowiedź sympatyka lub przedstawiciela PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło ty stara ruro ty się nie nadajesz nawet na klej do podpasek a startujesz na premiera wstyd i hańba
O czym ty piszesz ? pier dolona,czerwona komunistyczna świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest typowa wypowiedź sympatyka lub przedstawiciela PiS.
Spieprzaj dziadu !!!   nie strasz znowu PISem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !!!   nie strasz znowu PISem
Ja nikogo nie straszę PISem.Stwierdzam tylko fakt,że wypowiedź jest niegrzeczna.Gdzie mam spieprzać i dlaczego??!Tylko proszę o kulturalną odpowiedź nerwusie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo nie straszę PISem.Stwierdzam tylko fakt,że wypowiedź jest niegrzeczna.Gdzie mam spieprzać i dlaczego??!Tylko proszę o kulturalną odpowiedź nerwusie. :)
To o jakiej starej rurze bucu piszesz ? o swojej starej ? kultury wymagasz ćwoku od kogo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo nie straszę PISem.Stwierdzam tylko fakt,że wypowiedź jest niegrzeczna.Gdzie mam spieprzać i dlaczego??!Tylko proszę o kulturalną odpowiedź nerwusie. :)
To o jakiej starej rurze bucu piszesz ? o swojej starej ? kultury wymagasz ćwoku od kogo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o jakiej starej rurze bucu piszesz ? o swojej starej ? kultury wymagasz ćwoku od kogo ?
To nie jest moja wypowiedź bucu.Kultury wymagam od każdego ćwoku. Podoba Ci się to? Jestem pogodną,pozytywnie nastawioną do ludzi osobą,a nie taką tępą strzałą. Mojej starej nie dorastasz do pięt zapewne.Inteligentny inaczej... Z chrześcijańskim pozdrowieniem przemiły...adwersarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest moja wypowiedź bucu.Kultury wymagam od każdego ćwoku. Podoba Ci się to? Jestem pogodną,pozytywnie nastawioną do ludzi osobą,a nie taką tępą strzałą. Mojej starej nie dorastasz do pięt zapewne.Inteligentny inaczej... Z chrześcijańskim pozdrowieniem przemiły...adwersarzu.
No to jak nie ty, to się czerwony chamie nie odzywaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakład w Świdniku nie jest własnością Polski,ani Polaków.Trzeba egzekwować od właściciela,aby się starał o zamówienia.Może wcześniejodkupić zakład ,a tego co sprzedał posadzić w kamieniołomy na 10 lat.Tylko zdrajcy sprzedają kury znoszące złote jajka.Tego samego dotyczy zakład w Kraśniku.Jak można było sprzedać zakład za 300 mln ,skoro jego zysk roczny wynosi 200 mln.Tak postępują skorumpwani łapówkarze.Szydło ,najpierw musimy wygrać wybory,tak oddajcie głosy,a potem będzie jak zwykle tj zwalaj wszystko na porzednika itd.
zysk to sprawa drugorzędna , sprzedano w obce ręce zakłady  robiące produkcję dla obronności kraju . suwerenność Polski to fikcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak Sobon zapraszal na szydelkowanie: Przy fontannie Beata Szydlo prosze o obecnosc i rozpuszczenie tej wiadomosci do rodziny, bliskich i krewnych. Bede wdzieczny za mobilizacje i obecnosc. Bardzo mi zalezy. Artur Sobon Artur Sobon + Jakson wdzieczni PISowcy choc ten drugi pod zatajnionym szyldem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze Sobon zaprosi na szydelkowanie do swej chaty w krynicy. A ja zrobie fotoreportaz z tej bibki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ? pierd olona komunistyczna świnio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraja wybory i to koszmarne babsko juz nigdy sie tutaj nie pojawi! Dziwie sie ludziom, ze tak latwo daja sie oszukac i wpuscic w maliny! No coz spoleczenstwo Swidnika co 4 lata daje pokaz glupoty ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobon trzeba bylo zaprosic pania "premier" na obiekty sportowe! Poplywalaby na otwartym basenie albo i krytym. Jest sie czym pochwalic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wygranych wyborach okaże się że Caracal jest OK i PiS więcej nie wróci do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraja wybory i to koszmarne babsko juz nigdy sie tutaj nie pojawi! Dziwie sie ludziom, ze tak latwo daja sie oszukac i wpuscic w maliny! No coz spoleczenstwo Swidnika co 4 lata daje pokaz glupoty ....
 
Po wygranych wyborach okaże się że Caracal jest OK i PiS więcej nie wróci do tematu.
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...