Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą burzyć kolejne domy pod lotnisko

Utworzony przez Kononowicz, 10 grudnia 2008 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Do boju z demolką! Zniszczyć wszystko, nie będzie niczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdy nie uda się z lotniskiem, to na działkach pod lasem wybudują osiedle domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą za działki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM,MIESZKAM W SĄSIEDZTWIE LOTNISKA,WIEM ŻE MIESZKAŃCY WÓLKI LUBELSKIEJ ZAWIĄZALI JAKIŚ RUCH SPOŁECZNY I SPRZECIWIAJĄ SIĘ BUDOWIE LOTNISKA ,CZY KTOŚ Z PAŃSTWA WIE COŚ NA TEN TEMAT,BO PRZESZUKAŁAM INTERNET ALE NIC KONKRETNEGO NIE ZNALAZŁAM ,BARDZO PROSZĘ O POMOC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowana napisał:
WITAM,MIESZKAM W SĄSIEDZTWIE LOTNISKA,WIEM ŻE MIESZKAŃCY WÓLKI LUBELSKIEJ ZAWIĄZALI JAKIŚ RUCH SPOŁECZNY I SPRZECIWIAJĄ SIĘ BUDOWIE LOTNISKA ,CZY KTOŚ Z PAŃSTWA WIE COŚ NA TEN TEMAT,BO PRZESZUKAŁAM INTERNET ALE NIC KONKRETNEGO NIE ZNALAZŁAM ,BARDZO PROSZĘ O POMOC
Raczej Świdnika Dużego Drugiego, Wólka Lubelska jest znacznie dalej. Gdybyś mieszkała blisko to byś wiedziała o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻNA NAPISAĆ TAK: ABY ROZPOCZĘTO BUDOWĘ "NIBY LOTNISKA" W GM.WÓLKA I MEŁGIEW, NALEŻY BYĆ WŁAŚCISIELEM 100% GRUNTÓW. PLL BRAKUJE PONAD 40%. POZYSKANIE TYCH TERENÓW NA OBECNĄ CHWILĘ NIE JEST MOŻLIWE. ZATEM RÓWNIEŻ EWENTUALNA BUDOWA LOTNISKA NIE JEST MOŻLIWA. PÓKI CO SPÓŁKA PLL GENERUJE JEDYNIE KOSZTY, KTÓRE POKRYWAJĄ PODATNICY. TO JUZ 10 LAT BEZOWOCNEJ DZIAŁALNOŚCI PLL. DOSKONAŁY POMYSŁ LOOKALIZACJI LOTNISKA W NIEDZWIADZIE ZOATAŁ ZABLOKOWANY PRZEZ URZĘDNUIKÓW, KTÓRZY NOTABENE PEŁNIĄ WAŻNE FUNKCJE ZARÓWNO WE WŁADZACH UM JAK I PLL. (Nieprawdaż Pani MAG???)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Dziennik jak zwykle pisze bzdury!!!!!!! Mają wykupione 80ha i duże problemy z wykupieniem reszty!!!!!!!!!!! Piszą o budowie!!!!!Jakiej??????? budowa może być dopiero po uzyskaniu z Urzędu Lotnictwa Cywilnego zgody na założenie lotniska , bo to które jest to zupełnie co innego , zezwolenie na budowę wraz z uzgodnieniami , projekt budowlany!!!!!!!!!! Będą budować na podtawie koncepcji!!!!!!!!! A jakas idiotka jeszcze tak o tym pisze!!!!!!!! Fajnie sie wydaje publiczne pieniądze nie mając do tego prawie zadnych podstaw !!!!!! Mielismy juz latać w 2009 potem 10 , 11 itd!!!!!!!!!! LUDZIE nie dajcie się oszukiwać i oskubać z majątku!!!!!! Widać ,że komus BARDZO zalezy na promocji tego tematu bo pewnie ma tam jakis własny interes do ugrania!!!!! Zapłacą każde pieniądze aby ukryć własne biznesiki!!!! GDZIE JEST ABW I PROKURATURA!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko zrobią poniewarz porty lotnicze odkupiły grunty które ludzie sprzedali polubownie a z dniem 1.01.2009 weszla ustawa o wywłaszczeniach i reszte gruntów odkupia za pieniądze takie jakie rzeczoznawca wyceni i wtedy ludzie beda plakac i nic nie zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...