Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja powiem tak: Po kiego chuuja wpierrdolilli Sad najjasniejszej Polski w zatloczone centrum miasta ? skoro juz teraz biadola ze ciasno na ulicach i wyjechac nie mam jak.. bylo postawic na obrzezach miasta gdzie jest dobry widok.. dodatkowo zjeballli ludziom widok z okien stawiajac ta rudere kilka metrow od zabudowan mieszkalnych.. Kraj syfu..sodomii i gomorii, hehe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do JPII - gosciu jak wytrzeźwiejesz to pakuj walizki i na Białoruś - tam na takich "aktywnych" czekają a i widoki bedziesz miał szersze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kedy zrobią światła w Strzeszkowicach? Tyle ludzi zginęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do JPII napisał:
do JPII - gosciu jak wytrzeźwiejesz to pakuj walizki i na Białoruś - tam na takich "aktywnych" czekają a i widoki bedziesz miał szersze
facecik kolo ma rację w NASZYM miasteczku gdzie jest kawałek przestrzeni a najlepiej zielonej trzeba opier***ić na inwestycje galerie , sądy itp.. Dziwny kraj i dziwne miasto!!!, nowoczesne miasta szczycą się, że posiadają przestrzeń, zieleń gdzie mieszkańcy mogą pospacerować czy nawet ma miejsce do zrobienia festynu czy ma gdzie rozbić się cyrk lub wesołe miasteczko. Więc jak JPII miał wytrzeźwieć to Ty przestań ćpać lub palić bo główka nie pracuje dobrze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie na wieś przenieś milo - lepiej niech na tym placu stoi sąd - przynajmniej psy nie brudzą - JESTEŚCIE CHORZY i ty milo nie mówiąc juz o jpii. Głupków nie sieją i to widac na kożdym kroku . Poziomem dyskusji dorastacie panu Lepperowi i Łyżwińskiemu więć na wieś koledzy - do swoich .....
milo napisał:
facecik kolo ma rację w NASZYM miasteczku gdzie jest kawałek przestrzeni a najlepiej zielonej trzeba opier***ić na inwestycje galerie , sądy itp.. Dziwny kraj i dziwne miasto!!!, nowoczesne miasta szczycą się, że posiadają przestrzeń, zieleń gdzie mieszkańcy mogą pospacerować czy nawet ma miejsce do zrobienia festynu czy ma gdzie rozbić się cyrk lub wesołe miasteczko. Więc jak JPII miał wytrzeźwieć to Ty przestań ćpać lub palić bo główka nie pracuje dobrze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
to sie na wieś przenieś milo - lepiej niech na tym placu stoi sąd - przynajmniej psy nie brudzą - JESTEŚCIE CHORZY i ty milo nie mówiąc juz o jpii. Głupków nie sieją i to widac na kożdym kroku . Poziomem dyskusji dorastacie panu Lepperowi i Łyżwińskiemu więć na wieś koledzy - do swoich .....
ciekawe ON gdzie zaparkujesz w przyszłości??? Pewnie powiesz, że na placu po urzędzie miasta, który mają przenieść do szkoły dawnej "2" , tylko czy starczy miejsca dla wszystkich. Planując jaką kolwiek inwestycje trzeba przeanalizować dobro mieszkańców. A co do poziomu dyskusji to przeczytaj swoja wypowiedź. Pozdrawiam Cię ON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałbym dwa fotoradary kontrolujące idiotów za kierownicą na Racławickiej między rondami ze śmigłowcen i przy Venus. Za 6 miesięcy inwestycja się zwraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Methody napisał:
Wolałbym dwa fotoradary kontrolujące idiotów za kierownicą na Racławickiej między rondami ze śmigłowcen i przy Venus. Za 6 miesięcy inwestycja się zwraca
Zgadzam się. Plus na Wyszyńskiego pod górkę w stronę Piaseckiej, gdzie co wieczór wyścigi się odbywają. Co do sygnalizacji- jeżeli jadący od kina zechce skręcić w stronę targu, to mimo sygnalizacji wszyscy będą stali za nim, bo nie ma pasa dodatkowego na prawoskręty i jazdę na wprost. Każdy wykonujący lewoskręt z Niepodległości w którąkolwiek stronę wygeneruje korki, mimo świateł. Bezsens. Ale może jakiś inżynier ruchu mnie poprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milo parkowałeś auto na placu gdzie budują sąd ? Gratuluję pomysłu )))))) .Osobiście nie mam problemu z zaparkowaniem samochodów pod blokiem (2 ) wystarczy trochę chęci i dobrej woli i pogadania z sąsiadami którzy tez parkuja swoje auka . Jak macie problem to moze zebrać się w kupę i wybrać do UM i z panem Jaksonem pogadać . Zaraz mi napiszesz ALE PO CO - DLACZEGO JA - A MOŻE SĄSIAD Z KLATKI OBOK ... itp Pozdrowionka i trochę incjatywy LUDZIE !!!! Problemy same sie nie rozwiązują - jeszcze .
milo napisał:
ciekawe ON gdzie zaparkujesz w przyszłości??? Pewnie powiesz, że na placu po urzędzie miasta, który mają przenieść do szkoły dawnej "2" , tylko czy starczy miejsca dla wszystkich. Planując jaką kolwiek inwestycje trzeba przeanalizować dobro mieszkańców. A co do poziomu dyskusji to przeczytaj swoja wypowiedź. Pozdrawiam Cię ON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
Milo parkowałeś auto na placu gdzie budują sąd ? Gratuluję pomysłu )))))) .Osobiście nie mam problemu z zaparkowaniem samochodów pod blokiem (2 ) wystarczy trochę chęci i dobrej woli i pogadania z sąsiadami którzy tez parkuja swoje auka . Jak macie problem to moze zebrać się w kupę i wybrać do UM i z panem Jaksonem pogadać . Zaraz mi napiszesz ALE PO CO - DLACZEGO JA - A MOŻE SĄSIAD Z KLATKI OBOK ... itp Pozdrowionka i trochę incjatywy LUDZIE !!!! Problemy same sie nie rozwiązują - jeszcze .
Chodzi mi o zaparkowanie samochodu gdy sąd będzie już działał!!! Czyli pracownicy sądu chyba będą mieli samochody i będą parkowali + ludzie którzy maja sprawy w sądzie, a i na końcu pozostaną mieszkańcy ale kogo to obchodzi??? Ale prestiż dla miasta bo mamy sąd w mieście dwie galerie w kupie. Jeszcze każdy wolny teren oddajmy bankom, aptekom i koniecznie ciuchlandom. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
Milo parkowałeś auto na placu gdzie budują sąd ? Gratuluję pomysłu )))))) .Osobiście nie mam problemu z zaparkowaniem samochodów pod blokiem (2 ) wystarczy trochę chęci i dobrej woli i pogadania z sąsiadami którzy tez parkuja swoje auka . Jak macie problem to moze zebrać się w kupę i wybrać do UM i z panem Jaksonem pogadać . Zaraz mi napiszesz ALE PO CO - DLACZEGO JA - A MOŻE SĄSIAD Z KLATKI OBOK ... itp Pozdrowionka i trochę incjatywy LUDZIE !!!! Problemy same sie nie rozwiązują - jeszcze .
TY to pewnie do klatki schodowej byś wjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planując inwestycje budowlane użyteczności publicznej trzeba przewidzieć wszystko czyli miejsca parkingowe dla danej inwestycji jak i dla istniejących w budowli i mieszkańców. Tak jak miało to miejsce dla galerii Venus - dwa duże parkingi. Dla galerii "S" już olano, budując mały parking a jeszcze jak wjedzie dostawczy z "biedronki" to już masakra. Moi drodzy dla sądu powinno się przewidzieć ogromny parking dla WSZYSTKICH również dla mieszkańców okolic sądu!!!! a swoją drogą gdzie będą parkować karetki więzienne, które będą przywozić oskarżonych. Naprawdę w Świdniku przybyło bardzo dużo samochodów (i przybywa nadal) a parkingów jak na lekarstwo. I chodzi mi tylko o to, nie mam nic przeciwko budowy sądu ale nie w tym miejscu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...