Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą szczepienia na raka szyjki macicy

Utworzony przez salo(no)wa, 28 marca 2010 r. o 14:13 Powrót do artykułu
Czyli w ubiegłym roku były szczepione dziewczynki z 1996 roku.W tym roku jest "przeskok" o jeden rok (ominięto rocznik 1997). Vzy w Lublinie jest tylko 183 dziewczynki z rocznika 1996?Coś nie bardzo mi się chce wierzyć? A jeśli tak jest faktycznie,to jak się dowiedzą księża-pedofile,to jeden przez drugiego będzie wyszykiwał adresy aby tylko dorwać się do małęj dziewczynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak najpierw zaszczepić tych radnych i zobaczyć co z tego wyniknie. Może jak zachorują na raka to dopiero przestaną się wypowiadać w sprawie szczepień nie swoich dzieci. Mam wielu znajomych lekarzy którzy za żadne skarby nie chcą szczepić swoich dzieci bo wiedzą że jak jest zdrowe dziecko to po co go infekować chrobotwórczymi bakteriami czy wirusami. Ale ci prości ludzie z Rady Miasta Świdnik nie wiedzą o tym i wydaje im się że robią dobrze. Zgadza się, robią dobrze tylko dla koncernów farmaceutycznych które na tym zbijają kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Producent szczepionki na HPV zaleca jej podawanie powyżej 18 roku życia!!!! Do licha, co to za eksperymentowanie na dzieciach? Skuteczność szczepionki będzie znana za dopiero ok. 30 lat (pod warunkiem wykonywania cytologii i odnotowywania zachorowań wśród szczepionych dzieci). Ciekawe kto to będzie nadzorował? Jak można mówić o skuteczności skoro nikt nie sprawdzał w ten sposób tej szczepionki? To co najmniej nadużycie! Poza tym, żeby zarazić się wirusem te dziewczynki musiały by mieć wielu partnerów. Co to za zakładanie, że akurat one będą "łatwe"? Ja w życiu nie zgodziłabym się na eksperymenty medyczne na mojej córeczce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...