Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie nowy przetarg na limuzynę dla lotniska w Świdniku

Utworzony przez ja ja, 17 czerwca 2011 r. o 07:28 Powrót do artykułu
no to był przetarg czy go nie było,wygrało Volvo czy nie - sami nie wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Prezes Muszyński szefuje tylko jednej spółce? Jeśli nie, to czy pracuje po 25 godzin na dobę? Jeśli nie, to czy ta limuzyna ma mu ułatwić pracę na kilku stołkach? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak ktoś naprawdę zaczął zarządzac i nadzorować budowę lotniska,a nie tylko uadwać wielkich prezesów i przewodniczących.Jeżeli Jacek Sobczak jest przw.RN to mam wielkie wątpliwości co do nadzoru!Obawiam się ,że nic dobrego z tego się nie urodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samoloty kupować, nie limuzyny. tak zaczynał min. Ryanair , od przewozu pasażerów do Londynu 15 osobowym samolotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie - jak pan Muszyński rozlicza się z godzin pracy. Poza prezesowaniem w PLL jest jeszcze szefem dwóch swoich społek. I czy społki pana prezesa są podwykonawcami na budowanym lotnisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po co portowi lotniczemu ekskluzywne auto dla VIP-ów na co najmniej rok przed uruchomieniem lotniska. Tym bardziej, że na innych lotniskach takiego zwyczaju nie ma" Niech chłopaki z PLL udowodnią, które cywilne lotniska w Polsce mają na stanie limuzyny do przewozu VIP-ów. 11 cywilnych lotnisk w Polsce : Warszawa, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznaniu, Szczecin, Wrocław, Łódź. Czekam na odpowiedź rzecznika PLL pana Piotra Jankowskiego. On taki wygadany zawsze. Chcą wozić autem Marylę Rodowicz albo Piotra Rubika (którzy tu przylecą na chałturę) albo któregoś ministra, który czasem nawiedzi lubelską wieś, albo rabina z Izraela w drodze na Majdanek .... proszę bardzo. Ale za własną kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak zawsze wie gdzie jest miód...Ciekawe jakie teraz lody ukręci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako podatnik i wyborca a co za tym idzie takze jeden z głównych wierzycieli jestem za odwolaniem tego smiesznego pana z funkcji prezesa PLL. Mało to zdolnych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech tylko zobacze tego sobczaka na liscie wyborczej to zaglosuje na Palikota chocby nie wiem co, tak mi dopomoz bog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co samochód, np po to: 1. potrzeba było dać pracę znajomemu, a że nie ma zbyt wysokich kalifikacji to wymyślili stanowisko kierowcy. 2. jest okres wakacyjny i fajnie było by śmignąć nowym służbowym wózkiem na wakacje. 3. taki samochód to narzędzie do przekrętów na eksploracji np. paliwa. i wiele innych ale o te prawdziwe trzeba pytać pracowników którzy nie lubią zarządu i nie będą się bali mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
po co samochód, np po to: 1. potrzeba było dać pracę znajomemu, a że nie ma zbyt wysokich kalifikacji to wymyślili stanowisko kierowcy. 2. jest okres wakacyjny i fajnie było by śmignąć nowym służbowym wózkiem na wakacje. 3. taki samochód to narzędzie do przekrętów na eksploracji np. paliwa. i wiele innych ale o te prawdziwe trzeba pytać pracowników którzy nie lubią zarządu i nie będą się bali mówić
Janie, ciemniaku jeden zajrzyj do słownika i poczytaj co znaczy eksploracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie, że z tym drugim przetargiem na limuzynę dla lotniska, którego jeszcze nie ma, to nieprawda. Bo ja nie mge uwierzyć w to co czytam w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerwazy napisał:
Janie, ciemniaku jeden zajrzyj do słownika i poczytaj co znaczy eksploracja.
a co Gerwazy za kierowce miałeś tam robić że się tak bulwersujesz. dobra rada skończ szkołę to może znajdziesz coś lepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK POKAZUJE NASZA POLSKA RZECZYWISTOŚĆ OD 22 LAT, TAM GDZIE BIZNES STYKA SIĘ Z POLITYKAMI,MAMY: PRZEKRĘTY,CYNIZM,NEPOTYZM I BUTĘ!!TAM GDZIE DZIAŁAJĄ PRYWATNE BIZNESY NIE MA, ALBO TAKIE ZŁE ZJAWISKA SĄ MARGINESEM!!PRZYKŁAD DZIAŁAŃ MAJĄCYCH MIEJSCE W BUDOWANYM NIBY LOTNISKU,BO CZY TO WYJDZIE,TO ŚMIEM WĄTPIĆ,POKAZUJE TE ZJAWISKA W PEŁNEJ KRASIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerwazy napisał:
Janie, ciemniaku jeden zajrzyj do słownika i poczytaj co znaczy eksploracja.
a " destynacje " - ulubione okreslenie pana prezesa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...